logo
امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/27 ] [ 15 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۶۰۰
مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان:

سند استراتژیک مدیریت درمان استان زنجان تدوین شد

سند-استراتژیک-مدیریت-درمان-استان-زنجان-تدوین-شد

مدیردرمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: سند استراتژیک مدیریت درمان استان زنجان همسو با برنامه  ششم توسعه وچشم انداز نظام سلامت 1404 تدوین شده است.

به گزارش موج رسا; علی محمدی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این سند تلاش کرده ایم خدمات تشخیصی و درمانی را در سطح استان در بالاترین سطح کیفیت با قرارگیری در میان سه مدیریت درمان تامین اجتماعی برتر کشور تدوین کنیم.

وی برنامه محور بودن ، امانتداری، پاکدستی و رازداری در درمان ، کرامت انسانی در رفتار حرفه ای مدیران وکارکنان را از جمله موارد ارزشی این سند قلمداد کرد و گفت:  قانون مداری و عدالت محوری ، تخصص گرایی در سایه جذب بهترین نیروهای انسانی و آموزش و بالندگی آنها ، همبستگی سازمانی با تکیه بر حفظ یکپارچگی کالبدی و عملکردی، تعهد حرفه ای و اخلاق گرایی، آینده گری و بهبود مستمر و روزآمد جزو ارزشهای این سند  است.

محمدی افزود: چشم انداز این سند برای 6 سال آتی تعریف شده است و فرصتها و تهدیدهای پیش روی مدیریت درمان استان زنجان نیز در تدوین این سند مورد توجه قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: مطالعه دقیق روی عوامل برون و درون سازمانی با تبدیل تهدیدها به فرصتها ، سه هدف کلان را با تکیه بر موضوعات استراتژیک ابلاغی از سازمان مرکزی دنبال خواهیم کرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان تشریح کرد: اصلاح ساختارها و فرآيند ها در جهت افزايش بهره وري ، آگاهی بخشی ، همراه نمودن و ایجاد تعامل مطلوب با نهاد های مدنی، حاکمیتی و ذینفعان  در راستای بهبود نظام تامین خدمات درمانی و مدیریت کمیت و کیفیت خدمات درمانی خریداری یا ارائه شده متناسب با نیاز بیمه شدگان از اهداف کلان این سند استراتژیک است.

وی گفت: در راستای ارتقاء مديريت منابع طرحهای توسعه ای خود را در واحدهای تابعه ارزیابی اقتصادی می کنیم تا دچار مشکلات آزمون خطا نشویم.

این مقام مسئول در پایان به خطی مشی ابلاغی کیفیت مدیریت درمان استان پرداخت و گفت:  دامنه فعالیت نظارت و اجرا خدمات درمانی با تلاش در مسیر تعالی و سرآمدی ، همسو با راهبردهای کلان سازمان متبوع ،سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001-2015  را در ستاد و واحدهای سرپایی تابعه طراحی و پیاده سازی خواهیم کرد./ک

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *