logo
امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/9 ] [ 25 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۵۹۸
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خبرداد

جریمه 5 میلیاردی ریالی عاملین قاچاق سیگار در ابهر

جریمه-5-میلیاردی-ریالی-عاملین-قاچاق-سیگار-در-ابهر

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به کشف سیگار قاچاق در شهرستان ابهر گفت: عاملین قاچاق به جریمه نقدی بیش از 5 میلیارد ریال محکوم شدند.

مرتضی ممیزی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به تشدید برخورد با قاچاقچیان کالا در استان زنجان اظهار کرد: در آستانه پایان سال برخورد با قاچاق کالا افزایش می‌یابد.  

وی با اشاره به مختومه شدن پرونده 765 هزار نخ سیگار مارلبرو قاچاق تصریح کرد: این محموله در شهرستان سلطانیه از یکدستگاه تریلی حامل روغن سوخته که بصورت بسیار حرفه ای داخل تانکر جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان ابراز کرد: در این رابطه دو نفر بعنوان متهم به شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ابهر معرفی و مراحل رسیدگی در اسرع وقت آغاز شد.

وی با اشاره به معدوم سازی کالاهای قاچاق کشف شده گفت: با احراز قاچاق بودن محموله، پس از بررسی مستندات پرونده، طبق رأی صادره عاملین قاچاق علاوه بر معدوم کردن سیگارهای مکشوفه‌، جمعا به پرداخت جریمه نقدی بالغ بر پنج میلیارد و 950 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شدند.

ممیزی با اشاره به اجرای طرح ویژه نظارت بر آرایشگاه های زنانه نیز در سطح استان گفت: این طرح در استان زنجان اجرا شده و در حال حاضر نیز انجام می‌شود.

وی افزود: این طرح برای جامعه هدف همه آرایشگاه های زنانه در سطح استان بوده و بازرسی بصورت کاملا سرزده و در یک بازه زمانی 3 ماهه انجام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: مهمترین فاکتورهای مورد بررسی عبارتند از گرانفروشی ،عدم رعایت بهداشت محیط و فردی ،استفاده از لوزام آرایشی غیربهداشتی و غیرمجاز و همچنین تداخل صنفی (فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم دیگر در آرایشگاهها ) است.

///ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *