گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۰:۰۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ شناسه خبر : ۵۸۶۹
رئیس پلیس راه استان زنجان:
جاده دندی به تخت سلیمان و تهم به چورزق با کولاک مقطعی مواجه است

رئیس پلیس راه زنجان با اشاره به بارش برف در برخی از محورهای استان زنجان گفت: جاده دندی به تخت سلیمان و تهم به چورزق با کولاک مقطعی مواجه است.

علی اصغر شیرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه براساس اعلام هواشناسی بارش تا آخر روز چهارشنبه خواهد بود اظهار کرد: در حال حاضر بارش برف و باران در محورها استان زنجان وجود دارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کولاک مقطعی در جاده دندی به تخت سلیمان و تهم به چورزق حاکم است تصریح کرد: رانندگان حتما زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به بارش برف در ارتفاعات استان گفت: در حال حاضر بارش برف در محورهای کوهستانی حاکم است.

وی ابراز کرد: در حال حاضر تردد در همه محورها جریان دارد و رانندگان در حین رانندگی فاصله طولی را رعایت کنند و با سرعت مطمئنه تردد داشته باشند.

گفتنی است براساس گزارش مدیریت راهها بارش پراکنده باران در آزادراه و ترانزیت زنجان- قزوین (حدفاصل کیلومتر ٤٥ تا ٧٠) و آزادراه زنجان- تبریز و ترانزیت زنجان- میانه (انتهای حوزه استحفاظی استان) حاکم است.

بارش باران و برف (همراه با کولاک موضعی) در محور دندی-تخت ‌سلیمان  تردد در برخی مقاطع با زنجیرچرخ امکان دارد.

در محورهای زنجان- دندی سلطانیه-خدابنده، زنجان-طارم، زنجان-ارمغانخانه، نیک‌پی-ماهنشان بارش پراکنده باران وجود دارد.

//ع

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات