logo
امروز : سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/21 ] [ 28 شعبان 1444 ]
شناسه خبر : ۵۵۸
مسئول مرکز اردویی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

تحقق تعهدات سازمان ها موجب برگزاری با کیفیت راهیان نور می شود/اعزام دانشجویان زنجانی از 10 اسفند به مشهد شهدا

تحقق-تعهدات-سازمان-ها-موجب-برگزاری-با-کیفیت-راهیان-نور-می-شود-اعزام-دانشجویان-زنجانی-از-10-اسفند-به-مشهد-شهدا

مسئول مرکز اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: در صورتی که تعهدات سازمان ها و ادارات در خصوص برنامه های راهیان نور محقق شود،این اردوها با کیفیت برگزار می شود.

عبدالکریم مرادی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا;  اظهار داشت:اردوهای راهیان نور دانش آموزی در فصل پاییز به استان های کردستان و آذربایجان غربی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در فصل زمستان نیز اردوهای راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی استان خوزستان اعزام شد، افزود: در قالب این اردوها یک هزار و 600 خواهر به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند.

این مسئول از اعزام یک هزار و 500 برادر در قالب اردوی راهیان نور دانش آموزی در فصل زمستان خبر داد و گفت: مشکلی در برگزاری اردوها وجود نداشت.

 

*آغاز اردوهای دانشجویی

مسئول مرکز اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از اعزام اردوهای راهیان نور دانشجویی از 10 اسفند ماه سال جاری خبر داد و گفت: این اردوها تا 24 اسفند ماه ادامه دارد.

مرادی از اعزام یک هزار و 500 نفر در قالب این اردوها به راهیان نور خبر داد و گفت: از دانشگاه های استان، دانشجویان به این اردوها اعزام می شوند.

وی با اشاره به آغاز اعزام اردوهای راهیان نور محلات از 24 اسفند ماه سال جاری، بیان داشت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، 5 هزار نفر از استان زنجان به مشهد شهدا اعزام می شوند.

مسئول مرکز اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: در قالب این اردوها برنامه های فرهنگی یادواره شهدا، برگزاری جلسات ادعیه و زیارت از جمله دعای توسل، دعای کمیل و زیارت عاشورا از برنامه های پیش بینی شده است.

مرادی با بیان اینکه در مناسبت های مختلف نیز برنامه های فرهنگی برگزار می شود، افزود: عزاداری در مسیر یادمان های دفاع مقدس از دیگر برنامه ها است.

وی با بیان اینکه یک هزار خادم شهدا برای خدمات رسانی به زائران استان زنجان ثبت نام کرده اند، گفت: از این تعداد 50 نفر در خدمت زائران خواهند بود.

 

*هر اتوبوس یک کاروان راهیان نور است

مسئول مرکز اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه هر اتوبوس یک کاروان راهیان نور است، افزود: روحانی،راوی، مسئول اتوبوس،پلیس یار و مسئول بهداشت و ایمنی در این کاروان ها حضور دارند.

مرادی مبلغ قابل پرداخت برای اردوهای دانشجویی را 40 هزار تومان عنوان کرد و گفت: از محلات نیز 60 هزار تومان برای اعزام به مشهد شهدا دریافت می شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف در استانداری زنجان برای کمک های مالی به برنامه های اردوهای راهیان نور، بیان داشت: اگر تعهدات استانداری و سازمان ها و ادارات استان در زمینه کمک های مالی به اردوهای راهیان نور محقق شود، این اردوها با کیفیت بیشتری برگزار می شود.

مسئول مرکز اردویی ،راهیان نور و گردشگری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: زائران در قالب این کاروان ها از یادمان های فتح المبین،معراج شهدا،اروندکنار،شلمچه،هویزه،دهلاویه و طلائیه بازدید می کنند.//ن

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر