logo
امروز : چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۰۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/10/5 ] [ 9 ربيع الاول 1444 ]
شناسه خبر : ۵۴۸
با حضور مسئولان

مراسم استقبال از کشتی گیر زنجانی حاضر در مسابقات جام جهانی برگزار شد+ تصاویر

مراسم-استقبال-از-کشتی-گیر-زنجانی-حاضر-در-مسابقات-جام-جهانی-برگزار-شد+-تصاویر

میثم نصیری کشتی گیر زنجانی در بدو ورود به زنجان مورد استقبال گرم شماری از مسئولان ورزش زنجان، ورزش دوستان، آشنايان و اعضای خانواده خود قرار گرفتند.

به گزارش موج رسا; در اين مراسم كه ظهر امروز در مجموعه ورزشی انقلاب شهر زنجان برگزار شد، استقبال كنندگان با پخش شيرينی و آويختن گل به گردن میثم نصیری، خوشحالی خود را از حضور کشتی گیر زنجانی بازگشته مسابقات جام جهانی قدر نهادند.

استقبال كنندگان با تشويق های خود قدردان تلاش اين ملی پوشان شايسته زنجانی شدند و اين ورزشكار نيز با چهره خندان به احساسات حاضران در اين مراسم پاسخ گرم و صميمی داد.

این مراسم با حضور بیوک موسوی معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان، علی جوان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان زنجان، حبیب الله یگانه شهردار زنجان، آراض ضیایی رئیس شورای شهر زنجان، فریدون اصفهانیان عضو شورای اسلامی شهر زنجان، سعید امیدی عضو شورای اسلامی شهر زنجان، فخرالدین رستمی عضو شورای اسلامی شهر زنجان، رزاق محمدی عضو شورای اسلامی شهر زنجان، سید سعید صفوی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان و جمعی از دوست‌داران، و پیشکسوتان و کشتی گیران استان برگزار شد.

میثم نصیری در حاشیه این مراسم در بین اصحاب رسانه استان با بیان اینکه در وزن 65 کیلوگرم این دوره از رقابت ها که در کرمانشاه برگزار شد با یک اختلاف امتیاز کشتی گیر آمریکایی را از پیش رو برداشتم، اظهار کرد: در زمان حاضر نیز خود را برای مسابقات آسیایی و کشورهای اسلامی آماده می کنم تا در صورت اعزام به این رقابت ها با دست پر به کشور بازگردم.

گفتنی است، این ورزشکار وزن 65 کیلوگرم که از کشتی گیران آزادکار شایسته زنجان است در مرحله فینال و در دیدار با کشتی گیر آمریکایی که مقام پنجم مسابقات المپیک را در کارنامه خود دارد وی را با نتیجه چهار بر پنج شکست داد.