logo
امروز : شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰:۲۲
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/4/1 ] [ 10 رمضان 1444 ]
[ شناسه خبر : ۵۴۵ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد

ایجاد 729 شغل جدید توسط طرح و واحد صنعتی استان

ایجاد-729-شغل-جدید-توسط-طرح-و-واحد-صنعتی-استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه با استفاده از تسهیلات طرح رونق تاکنون 729 نفر اشتغال جدید توسط طرح و واحد صنعتی ایجاد شده است، گفت: در این مدت از 3 هزار و 782 اشتغال موجود صیانت شده است.

به گزارش موج رسا; ناصر فغفوری ظهر امروز در بیست و هفتمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه در طول دهه فجر امسال 16 عنوان پروژه به مرحله اجرا رسیده است، اظهار کرد: این پروژه ها با اعتبار بالغ بر 640 میلیارد تومان و با سهم اشتغال یک هزار و 100 نفر به مرحله اجرا در آمد.

وی با بیان اینکه  عملیات اجرایی شرکت گلرنگ، اجرایی طرح توسعه شرکت پارس سوئیچ، ملیات اجرایی شهرک صنفی نصر، افتتاح شرکت ماد ماشین عدل زنگان، شرکت ترکیب پردازان، فتتاح شرکت آرتیمان الکتریک، شرکت نیلگون نگار پارسیان و افتتاح شرکت نیل پاد ابهر از جمله این پروژه ها بودند، افزود: در استان زنجان 8 پروژه، شهرستان ابهر 5 پروژه و سهم شهرستان های خرمدره، ایجرود و سلطانیه هر کدام یک پروژه بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از مجموع 16 هزار میلیارد تومان اعتبار برای طرح رونق اقتصادی در بخش صنعت، معدن و کشاورزی سهم استان زنجان را 443 میلیارد تومان اعلام کرد، بیان کرد: 443 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح‌های رونق اقتصادی در بخش‌های صنعت، معدن و کشاورزی برای استان زنجان در نظر گرفته شده است.

فغفوری با بیان اینکه سهم واحد های صنعتی زیر 100 نفر از این مبلغ 565 میلیارد تومان است، اظهار کرد:  از این مبلغ 400 میلیارد تومان سهم واحد های صنعتی بالای 100 نفر است.

وی با بیان اینکه با استفاده از تسهیلات طرح رونق تاکنون 729 نفر اشتغال جدید توسط طرح و واحد صنعتی ایجاد شده است، گفت: در این مدت از 3 هزار و 782 اشتغال موجود صیانت شده است.

انتهای پیام/پ

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر