ساعت :  ۰۸:۰۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ شناسه خبر : ۵۴۳۶
تا 15 بهمن ماه؛

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: زمان برگزاری دهمین جشنواره شعر و قصه استان زنجان که از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می‌شود تغییر یافت.

ناصر مقدم، در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: به دلیل تمدید این مهلت، مراسم اختتامیه جشنواره نیز که پیش از این قرار بود ١٤ آذرماه برگزار شود، به تاخیر افتاده و زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی گفت: این جشنواره در دو گروه سنی الف: زیر ٣٠ سال و ب: بالای ٣٠ سال در ٦ بخش بوده و طبق فراخوان این جشنواره علاقه‌مندان می‌توانند در بخش‌های شعر کلاسیک فارسی، شعر کلاسیک ترکی، شعر آزاد فارسی، شعر آزاد ترکی، داستان کوتاه فارسی و داستان کوتاه ترکی شرکت کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد:هدف از برگزاری این جشنواره ارتقاء شعر و داستان و کشف استعدادهای برتر است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ادامه داد: شرکت‌کنندگان تا ١٥ دی  ماه مهلت داشتند آثار خود را به آدرس دبیرخانه به نشانی، زنجان، میدان استقلال، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و پست الکترونیکی: zn.jashnvareh@gmail.com  ارسال کنند.

مقدم افزود: شرکت برای عموم در این جشنواره آزاد بوده و هر فرد حداکثر می‌تواند ٣ اثر در هر بخش ارسال کند.

وی گفت: طبق اعلام فراخوان، به نفر اول در هر بخش، تندیس جشنواره به همراه ٧٠٠ هزار تومان، نفر دوم ٥٠٠ هزار تومان و نفر سوم ٣٠٠ هزار تومان هدیه نقدی اهدا می‌شود.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
7 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات