logo
امروز : سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/2 ] [ 18 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۵۴۱۶
مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

پیشرفت فیزیکی 70 درصدی پروژه تصفیه خانه آب شهر‌های ابهر و خرمدره/ آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با 240 میلیارد ریال اعتبار احداث شد

پیشرفت-فیزیکی-70-درصدی-پروژه-تصفیه-خانه-آب-شهر‌های-ابهر-و-خرمدره-آزمایشگاه-مرکزی-آب-زنجان-با-240-میلیارد-ریال-اعتبار-احداث-شد

مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه مرکزی آب زنجان گفت: آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با 240 میلیارد ریال اعتبار احداث شده است.

علیرضا جزء قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; به پوشش 100 درصدی مشترکین شهری در استان زنجان اشاره و اظهار کرد: طی سه سال گذشته در حوزه مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان زنجان سیستم نرم افزاری مشترکین در تمام 21 شهر این استان تحت شبکه قرار گرفته و قرائت آن لاین کنتور نیز در این استان راه اندازی شده است.

وی با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی برای پرداخت آب بهاء از سوی مشترکین افزود: وصول مطالبات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان جزو اولویت‌های این شرکت قرار گرفته و این بخش بیشتر از همیشه فعال شده است.

مدیر‌عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به اجرای پروژه‌های متنوع در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اشاره کرد و افزود: ارتقای مدول اول و اجرای مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب زنجان با 110 میلیارد تومان اعتبار به روش BOT از جمله این طرح‌ها بوده که پیش‌بینی می‌کنیم ارتقای مدول اول این تصفیه خانه سال آینده به بهره برداری برسد.

وی همچنین به اجرای پروژه آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با 240 میلیارد ریال اعتبار اشاره کرد و گفت: پروژه تصفیه خانه آب شهر‌های ابهر و خرمدره نیز پس از سال‌ها رکود به پیشرفت فیزیکی 70 درصد رسیده و تابستان آینده به بهره برداری خواهد رسید.

جزء‌قاسمی به اجرا و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب ماهنشان نیز اشاره کرده و اعلام کرد: تصفیه خانه شهر زرین رود با 73 درصد پیشرفت و همچنین احداث تصفیه خانه شهر دندی نیز در دست اجرا قرار دارد.

وی همچنین در این نشست اعلام کرد: 2 باب مخزن 15 هزار متر مکعبی در شهر زنجان اجرا شده که یکی از این مخازن با حضور مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به بهرداری می رسد.

//ع 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *