گروه:گرافیک
ساعت :  ۱۰:۵۷ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ شناسه خبر : ۵۲۹۶
فتونیوز/ استیضاح وزیر کار تحویل هیات رئیسه شد

عضو کمیسیون شوراها ضمن اشاره به تخلفات شستا گفت: یکی از نقاط ضعف وزیر کار شستا و تامین اجتماعی است چرا که شستا تبدیل به حیاط خلوت شده است و ما با استیضاح می خواهیم به رئیس جمهور و وزیر کار بفهمانیم که باید به داد کارگران و افرادی که کار خود را از دست داده اند برسند.

به گزارش موج رسا; عضو کمیسیون شوراها ضمن اشاره به تخلفات شستا گفت: یکی از نقاط ضعف وزیر کار شستا و تامین اجتماعی است چرا که شستا تبدیل به حیاط خلوت شده است و ما با استیضاح می خواهیم به رئیس جمهور و وزیر کار بفهمانیم که باید به داد کارگران و افرادی که کار خود را از دست داده اند برسند.

ضو کمیسیون شوراها در ادامه افزود: همه کسانی که در مسیر خدمت رسانی به این نظام هستند باید بدانند که نمایندگان مجلس نباید دشمنی یا دوستی با دولت داشته باشند، اما وظیفه اصلی آنها بعد نظارتی است که به عنوان نمایندگان ملت، باید حامی ملت باشیم.

مقصودی با اشاره به بیکاری های اخیر در جامعه گفت: سیاست های وزارت کار تا جایی پیش رفته است که نه تنها بیکاری کاهش پیدا نکرده بلکه جوانان زیادی از کار خود بیکار شده و فشار اقتصادی بر دوش مردم بیشتر شده است.

 

انتهای پیام/

منبع خبر: راه دانا

ارسال نظر
2 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات