logo
امروز : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/4 ] [ 20 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۴۹۸
شهرداری زنجان:

طرح «زنجان میزبان مهربان» امسال برای جذب گردشگران در زنجان برگزار می‌شود/ جاذبه‌های گردشگری زنجان برای مسافران معرفی می‌شود

طرح-«زنجان-میزبان-مهربان»-امسال-برای-جذب-گردشگران-در-زنجان-برگزار-می‌شود-جاذبه‌های-گردشگری-زنجان-برای-مسافران-معرفی-می‌شود

شهرداری زنجان با اشاره به اینکه برای شناسایی جاذبه‌های گردشگری زنجان به مسافران برنامه‌های متعددی در نظر گرفته شده است گفت: در این راستا طرح« زنجان میزبان مهربان» در زنجان برگزار می‌شود.

حبيب يگانه در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به کمپین دعوت از مردم زنجان برای گذرندان تعطیلات خود در زنجان اظهار کرد: کمپین دعوت مردم ایران برای بازدید از شهر زنجان در نوروز ۹۶ نیز عملیاتی می‌شود و برنامه‌های آن در دست بررسی است.

وی از ارائه فایل‌های صوتی «زنجان را بشنویم»به میهمانان نوروزی خبر‌داد و افزود: این فایل‌ها در قالب لوح فشرده در اختیار مسافران نوروزی در مبادی شهر قرار می‌گیرد.

شهردار زنجان با بیان اینکه پخش برنامه‌های مختلف در رسانه ها برای معرفی جاذبه های گردشگری شهر زنجان  انجام می‌شود، بیان کرد: برنامه های مختلف در این راستا برای پخش تصویری آماده شده است.

یگانه  ارسال اپلیکشن مربوط به معرفی زنجان را یادآور شد و تاکید کرد:‌ این اپلیکشن برای راهنمایی مسافران آماده شده و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

وی  خواستار مشخص شدن ساز و کار هماهنگی شهرداری‌ها با دهیاری‌ها شد و گفت: با توجه به اینکه این موضوع در حوزه اختیارات شهرداری نیست باید ساز و کار نحوه هماهنگی مشخص شود.

شهردار زنجان از برگزاری جلسات مدیران شهرداری برای آمادگی نوروز خبر‌داد و گفت: در این جلسات برنامه های لازم برای لکه گیری آسفالت معابر، آماده سازی سرویس های بهداشتی، نمازخانه ها، آبنماها و چراغ ها و پارک های شهری، ساماندهی ورودی و خروجی شهر و جمع آوری زباله انجام شده است.

وی از برنامه ریزی برای برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی در سطح شهر زنجان خبر داد و گفت: برگزاری جسنواره ها و مسابقات مختلف برای میهمانان و شهروندان در دستور کار قرار دارد.

یگانه از ارائه وای فای در نقاط مختلف شهر برای میهمانان گفت و تاکید کرد: مطابق با برنامه سال گذشته در نقاط مختلف شهر نسبت به ارائه خدمات وای فای اینترنت اقدام می کنیم.

شهردار زنجان از استمرار برنامه مشترک با راهور استان برای صدور قبض جریمه خبر‌داد و گفت: در این برنامه برای خودرو مسافرین که در مرکز شهر توقف غیرمجاز دارند برگه جریمه صادر نمی شود و به جای آن برگه های ارشادی استفاده می شود.

یگانه این اقدام نیروی انتظامی استان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: رویکرد فرهنگی در این حوزه بسیار اثربخش و مفید است.

وی همچنین خوستار ارائه تمهیدات لازم برای تمیزی عوارضی شهر زنجان شد و گفت: هرچند این موضوع در شرح وظایف شهرداری نیست اما هر سال نسبت به ارائه خدمات اقدام می شود. به دلیل حجم بالای مراجعات نگهداری نظافت در عوارضی دشوار است.

///ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *