logo
امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/8 ] [ 24 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۴۹۷۵
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش:

هنر بیشترین تاثیر را در کارآفرینی دانش‌آموزان دارد/ بیشترین شرکت کنندگان مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان دختر هستند

هنر-بیشترین-تاثیر-را-در-کارآفرینی-دانش‌آموزان-دارد-بیشترین-شرکت-کنندگان-مسابقات-فرهنگی-هنری-دانش‌آموزان-دختر-هستند

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به لزوم توجه به حوزه هنر گفت: هنر بیشترین تاثیر را در کارآفرینی دانش‌آموزان دارد.

به گزارش موج رسا; علی رمضانی امروز در سی و پنجمین جشنواره فرهنگی و هنری استان زنجان با بیان اینکه هنر ما باید به کارآفرینی و ایجاد شغل بینجاند، اظهار کرد: اقدامات ما باید به تربیت دانش‌آموزانی در تراز جمهوری اسلامی ختم شود.

وی با بیان اینکه بیشترین شرکت کنندگان در مسابقات فرهنگی هنری دانش‌آموزان دختر هستند، ابراز کرد: بانوان در عرصه هنر بی‌رقیب هستند و از طرفی هنر بیشترین تاثیر را در کارآفرینی دانش‌آموزان دارد که اگر این امر تحقق نیابد بیشترین ظلم متوجه دانش‌آموزان و به خصوص دختران می‌شود.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هنر را به عنوان حوزه کارآفرین در نظر خواهیم گرفت، گفت: کانونها تنها به حوزه معاونت پرورشی تعلق نداشته و همه حوزه‌ها باید برای آینده دانش‌آموزان از آن استفاده کنند.   

وی بیان کرد: استان زنجان به دلیل حضور همه جانبه مدیران، مسئولان و دانش‌آموزان رتبه‌های بالای فرهنگی را کسب کرده که در نوع خود بی‌نظیر است.

رمضانی با اشاره مراسم باشکوه محرم در زنجان اظهار کرد: استان زنجان هنرهای زیادی دارد که زیباترین آن مراسم تاسوعای حسینی شهر زنجان است.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *