logo
امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/8 ] [ 24 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۴۹۰۴
همزمان با میلاد پیامبر گرامی اسلام انجام می شود؛

تولید و پخش برنامه های صدا و سیما به مناسبت میلاد پیامبر گرامی اسلام

تولید-و-پخش-برنامه-های-صدا-و-سیما-به-مناسبت-میلاد-پیامبر-گرامی-اسلام

صدا و سیمای مرکز زنجان برای جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) برنامه های مختلفی را تولید و پخش می کند.

به گزارش موج رسا; صدا و سیمای مرکر زنجان همچون مناسبت های دیگر، برنامه های ویژه ای را در سالروز خجسته میلاد رسول عشق و مهربانی و همچنین رئیس مذهب جعفری تدارک دیده است.

سیمای مرکز زنجان برنامه زنده تلویزیونی گئجه لر را دردو شب به مدت 120 دقیقه به صورت ویژه به جشن میلاد رسول گرامی اسلام و همچنین امام جعفر صادق (ع) اختصاص داده و قصد دارد لحظات شادی را برای بینندگان خود فراهم نماید.

این دو ویژه برنامه با آیتم هایی چون موسیقی شاد، مهمان، قطعات نمایشی، گزارش های مردمی و.... مهمان خانه ها خواهد بود. تهیه کننده این برنامه فریدون قدیری بوده که از ساعت 21 با اجرای دو محری توانمند شبکه اشراق حسین اسماعیلی و اصغر داداشی با بینندگان همراه شد .

همچنین سیما در روز میلاد نیز برنامه در آلاچیق به طور ویژه  به مدت 60 دقیقه با جشن میلاد در کنار هم استانی ها خواهد بود. تهیه کننده برنامه  آلاچیق اکبر مهران پور می باشد که با اجرای خوب سعیده سلجوقی به سمع و نظر مردم شریف استان میرسد.

سایر برنامه های سیما نیز با حال و هوای جشن میلاد در کنار بینندگان خود حضور خواهند داشت .

رادیوی استانی مرکز زنجان نیز همگام با سیما درتمام برنامه های تامینی و تولیدی به این جشن بزرگ مهر و توحید می پردازد.

معاونت صدا دو ویژه برنامه برای این مناسبت تدارک دیده است. اولین ویژه برنامه «نسیم وحدت » نام دارد که از ساعت 17:45الی 19 روز چهارشنبه به صورت زنده پخش خواهد شد.

هدف این برنامه ایجاد لحظات شاد و مفرح برای شنودگان در روز جشن میلاد بوده و شامل آیتمهایی از جمله سرودهای ویژه هفته وحدت، گزارش های مردمی با موضوع تبریک جشن میلاد، تلفن های مردمی، ارتباط با مرکز سیستان و بلوچستان ، پلاتو . ..... است.

 دیگر ویژه برنامه رادیو «رسول امین»  به تهیه کنندگی میثم نبی بوده که در 60 دقیقه قصد دارد به تبیین شخصیت والای پیامبر اکرم و ابعاد مختلف زندگی ایشان بپردازد. این برنامه نیز امروز ساعت 7 صبح روی آنتن رفت. علاوه بر این رادیو زنجان ارتباط مستقیمی نیز با مرکز خراسان رضوی برقرار کرده و جشن میلاد را از حرم مطهر رضوی به صورت زنده پخش خواهد کرد . زمان پخش این برنامه نیز از ساعت 9 صبح به مدت 120 دقیقه است.

معاونت خبر مرکز نیز همگام با سایر معاونت های تولیدی، با تولید گزارش های مختلف خبری در این خصوص و پوشش جشن های مردمی در سطح استان در گرامیداشت این جشن بزرگ سهیم خواهد بود.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *