گروه:اقتصادي
ساعت :  ۱۶:۲۹ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ شناسه خبر : ۴۹۰۱
فغفوری در گفت‌وگو با موج رسا:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به وضعیت کارخانه روغن جهان گفت: تعیین تکلیف کارخانه روغن نباتی جهان در دستور کار قرار دارد.

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به علت توقف خط تولید کارخانه روغن جهان اظهار کرد: به نظرم این کارخانه باید تعیین تکلیف شود و با این وضعیت که با فعالیتی چند ماهه دوباره تعطیل شود برای استان قابل قبول نخواهد بود.

وی با بیان اینکه این کارخانه تولید خود را در بعضی روزها 50 تن تولید رسانده بود، تصریح کرد: کمیسیون کارگری جلساتی را در این خصوص برگزار می‌کند تا راهکاری برای این مشکل پیدا شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با تاکید بر اینکه هدف ما فعال بودن این کارخانه است، افزود: وضعیت این کارخانه حتی تولید با کمترین میزان برای استان قابل قبول نیست.

وی اظهار کرد: برنامه‌ای برای نحوه تولید این کارخانه در دستور کار قرار دارد و امیدواریم مسئولان شرکت نیز همراهی لازم را داشته باشند و انتظار داریم هم میزان اشتغال بالا باشد و هم تولید را افزایش دهند.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات