گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۳:۵۴ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ شناسه خبر : ۴۸۹۸
صبح امروز انجام شد؛

در فرآیندی چرخشی امروز معاونان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان انتخاب شده و افراد تنها از یک سمت به سمت دیگری جابه جا شدند.

به گزارش موج رسا; جلسه تودیع و معارفه معاونان اداری ومالی، پژوهش و فناوری و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان ظهر امروز انجام شد.

در این جلسه علی محمدی به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری معرفی  شد که پیش از این احمد نقیلو عهده دار این مسئولیت بود.

حسین محمدی نیز با حکم ریاست دانشگاه به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی منصوب شد .

محمدی همچنین عهده دار مسئولیت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد واحد زنجان نیز است.

محمد دالمنپور نیز که پیش از این  معاون فرهنگی و مالی دانشگاه بود به  سمت سرپرستی معاونت اداری و مالی منصوب شد.

همچنین با باز نشسته شدن دکتر قدیمی رئیس پیشین دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دکتر احمدنقیلو به عنوان رئیس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی منصوب شد .

علی محمدی که در جلسه امروز به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری معرفی شد پیش از این عهده دار معاونت مالی و اداری داتنشگاه بود.

اما نکته قابل تامل در تودیع و معارفه های صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان عدم بکار گیری نفرات جدید بوده و تنها  در فرآیندی چرخشی سمتهای افراد تغییر یافته است.

آنچیزی که مسلم است این است که مدیران بتوانند با بکارگیری افراد مخالف آرای خود نیز زمینه را برای فکرها و ایده های جدیبد فراهم کنند .

انتخاب گزینشی و فرمایشی نمی تواند گره ازکار مشکلات بگشاید//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات
۰۳:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۴
دانشگاه آزاد زنجان روبه زوال می رود