logo
امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/8 ] [ 24 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۴۸۸
فرمانده سابق دانشکده افسری دانشگاه امام حسین (ع):

مظلومیت و ایثار دو ویژگی غواصان دریا دل بود/ دنیا طلبان با بصیرت نمی شوند

مظلومیت-و-ایثار-دو-ویژگی-غواصان-دریا-دل-بود-دنیا-طلبان-با-بصیرت-نمی-شوند

فرمانده سابق دانشکده افسری دانشگاه امام حسین (ع) گفت: مظلومیت و اوج ایثار دو ویژگی غواصان دریا دل بود که رزمندگان زنجانی به این دو ویژگی مجهز بودند

به گزارش موج رسا; سردار منصور عزتی در مراسم شب خاطره غواصان دریا دل استان زنجان، اظهار داشت: در عملیات های بزرگ دوران دفاع مقدس،دلیر مردی ها، نیک اندیشی و بردباری های رزمندگان زنجانی موجب این شهر به عنوان شهر غواصان دریا دل مشهور شود.

وی با بیان اینکه ایثار عنصر محوری دفاع  مقدس بود، افزود: همین عنصر قیام حضرت سید الشهدا را جهانی کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای نگهداشت اعتقاد، ایمان، ناموس،امکانات مادی و معنوی نظام اسلامی که دشمن آن را نشانه رفته بود،فداکاری لازم بود که رزمندگان از جان خود گذشتند تا حفظ شود.

وی با بیان اینکه رزمندگان از زندگی، خانواده و علاقه مندی ها گذشتند تا ایران اسلامی آزاد باشد، افزود: باید فداکاری باشد تا بتوان از همه چیز گذشته و با انتخاب درست سنگر جبهه را انتخاب و تا پایان جان، پای اهداف ایستاد.

فرمانده سابق دانشکده افسری دانشگاه امام حسین (ع)خاطرنشان کرد: مظلومیت و اوج ایثار دو ویژگی غواصان دریا دل بود که رزمندگان زنجانی به این دو ویژگی مجهز بودند و در عملیات ها درخشیدند.

سردار عزتی با بیان اینکه ارتش عراق مجهز و مقاومت بسیاری داشت و این امر موجب می شد تا عملیات های پیچیده از سوی ایران انجام شود، گفت: در این زمینه غواصان توانستند نقش ویژه ای را ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه غواصان مجهز به دو عنصر فداکاری و مظلومیت بودند، افزود: شهدا و افرادی که میدان و تریبون به آنها داده نمی شود،نقش تاثیرگذاری در عملیات ها داشتند.

فرمانده سابق دانشکده افسری دانشگاه امام حسین (ع)ادامه داد:در دایره وحدت و انسجام خودی را هدف قرار ندهیم،کسانی که دنیا را انتخاب می کنند، نمی توانند با بصیرت باشد//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *