گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۴:۵۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ شناسه خبر : ۴۵۸۹
عضو شورای اسلامی شهر زنجان:
عمده تغییر و تحولات در شهرداری زنجان تسویه حساب شخصی و انتخاباتی بود

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به برخی تغییرات چندماهه گذشته در شهرداری گفت: عمده تغییر و تحولات در شهرداری زنجان تسویه حساب شخصی و انتخاباتی بود.

به گزارش موج رسا; اسماعیل دویران امروز در جلسه علنی شورای شهر زنجان با اشاره به انتخابات اردیبهشت ماه امسال و اتفاقات خوب و بد این انتخابات اظهار کرد: در این انتخابات برخی بداخلاقی‌ها را شاهد بودیم که جای تاسف دارد.

وی با بیان اینکه موفقیت شورای پنجم به عملکرد ما بستگی دارد، افزود: شهردار زنجان نیز قول داده تا برخی پروژه‌ها را تا 24 ماه آینده تکمیل کند.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان اتمام پروژه‌های نیمه کاره و آغاز پروژه‌های جدید را مورد تاکید قرار داد و گفت: ایجاد توازن در بهره‌مندی شهروندان از خدمات نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزایش سطح درآمدهای پایدار شهرداری زنجان، اصلاح طرح تفصیلی و ساماندهی سکونت‌گاه‌های غیررسمی را از جمله موضوعات مهم عنوان و خاطرنشان کرد: به نتیجه رساندن پروژه‌های سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار جدید و کاهش بروکراسی اداری باید مورد توجه قرار گیرد.

دویران با تاکید بر توسعه حمل و نقل عمومی بیان کرد: برنامه‌های فرهنگی و ورزشی نیز باید هدفمند دنبال شوند.

وی با بیان اینکه 14 پروژه بزرگ و شاخص زنجان طبق قول شهردار زنجان قرار است تا 24 ماه آینده تکمیل شود، اظهار کرد: بازگشایی زینبیه غربی، بازگشایی شامی، اتمام پارک بانوان غرب زنجان، تکمیل پارکینگ‌های طبقاتی، تکمیل ساختمان کنترل ترافیک و چند پروژه دیگر در این برنامه قرار دارند.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان به تغییر و تحولات دوران سرپرستی شهرداری زنجان نیز اشاره کرد و گفت: عمده تغییر و تحولات در شهرداری زنجان تسویه حساب شخصی و انتخاباتی بوده است.

وی با انتقاد از تغییر یک شبه برخی مدیران و کارکنان شهرداری زنجان عنوان کرد: از شهردار زنجان درخواست داریم این تغییر و تحولات را مورد بررسی دقیق قرار دهد.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
4 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات