logo
امروز : یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/9 ] [ 26 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۴۵۷
مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان:

طرح گلگشت نوروزی در استان زنجان اجرا می‌شود

طرح-گلگشت-نوروزی-در-استان-زنجان-اجرا-می‌شود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان گفت: در راستای ارتقای کمی و کیفی سرویس‌دهی مجاری عرضه به مشتریان در ایام تعطیلات عید طرح گلگشت نوروزی در زنجان اجرا می‌شود.

محمود آقا محمدیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: مرحله پنجم طرح گلگشت نوروزی نظارت بر عملکرد مجاری عرضه سوخت به منظور ارائه خدمات مطلوب به گردشگران نوروزی هفته نخست فروردین ماه 95 در مسیرهای پرتردد زنجان اجرا شد.

وی تصریح کرد: طرح گلگشت نوروزی فرصتی است تا علاوه بر ایفای کامل در امر سوخترسانی با بهره مندی از تجارب سالهای گذشته و اهتمام ویژه در تمامی جهات اجرایی و عملیاتی با استفاده از تمام وضعیت مجاری عرضه بطور مستمر مورد پایش و نظارت قرار گرفته و نسبت به ارتقای سطح کیفی مجاری عرضه تلاش مضاعف بعمل آید.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان ابراز کرد: همه سا‌له و با نزدیکی به آغاز تعطیلات پایان سال طرح گلگشت نوروزی در ۳ مرحله آغاز می‌شود که مرحله اول طرح در بهمن ماه و مرحله دوم و سوم نیز به ترتیب در اسفند ماه و ایام نوروزی فروردین ماه انجام می‌شود.

وی افزود: در این طرح مناطق با تشکیل کارگروههای نظارتی ویژه از کارشناسان واحدهای عملیاتی‌؛ فنی ؛ HSE و روابط عمومی و اعزام همکاران و استمرار بازدیدها نسبت به رفع نواقص و اشکالات احتمالی در جایگاهها اهتمام کرده تا ضمن ارائه رهنمودهای لازم به متصدیان مجاری عرضه به منظور ارتقاء سرویس دهی مطلوب با فراهم کردن محیطی مناسب برای مراجعین و مسافرین نوروزی میزبانی خوب برای هموطنان باشد.

آقامحمدیان تعداد سکوهای نفت و گاز موجود در استان زنجان را 69 مورد عنوان کرد و افزود: تعداد سکوهای بنزین معمولی و سوپر به عدد 117 افزایش یافته است.

وی ابراز کرد: تعداد تلمبه‌های عرضه نفت و گاز با رشد 3.2 درصدی به 125 مورد افزایش یافته و تعداد تلمبه‌های بنزین معمولی و سوپر در جایگاههای سوخت استان زنجان 235 مورد است.

آقا محمدیان هدف از اجرای این طرح را ارتقای کمی و کیفی سرویس‌دهی مجاری عرضه به مشتریان، استفاده کامل از تمامی ظرفیت‌های موجود در آغاز تعطیلات سال و ضرورت آماده‌سازی نقاط عرضه به ویژه در مسیرهای اصلی و پرتردد برشمرد و افزود: به منظور پیش بینی و اجرای پیش نیازهای تحقق این هدف طرح گلگشت نوروزی و طرح نظارت بر عمکرد مجاری عرضه توسط کارشناسان ستاد منطقه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به بازبینی و ارزیابی تمامی جایگاه‌های منطقه اعم از مواد نفتی و CNG به منظور تأمین سوخت مورد نیاز مسافران بدون هیچ دغدغه‌ای بیان کرد: در این طرحها مشکلات موجود در جایگاه‌ها بررسی و مرتفع می‌شود.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *