ساعت :  ۱۱:۲۶ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ شناسه خبر : ۴۳۹۵
دردسر جدید برای پرسپولیسی ها/ شاکیان به خط شدند

محمد امین آرام طبع با حضور در باشگاه پرسپولیس خواستار دریافت مطالباتش شد.

به گزارش موج رسا; سرخپوشان پایتخت هنوز از خطر حذف از آسیا رها نشدند که با دردسر جدیدی رو به رو شدند. محمد امین آرام طبع از باشگاه پرسپولیس طلب 400 میلیونی  دارد و همراه با حکم کمیته انضباطیبه باشگاه رفته تا مطالباتش را دریافت کند. 

با توجه به اینکه سرخپوشان پایتخت تا چند روز دیگر فرصت تسویه حساب بدهی های خود دارند تا مجوز حرفه ای کسب کنند. خبر شکایت آرام طبع می تواند برای آنها دردسر ساز شود. 

البته باشگاه پرسپولیس قرار است با طلبکاران جلسه بگذارد تا با توافق با آنها بدهی های خود را تسویه حساب کند تا بتواند مجوز حرفه ای کسب کرده و از لیگ قهرمانان آسیا حذف نشود. 

بازیکنانی همچون اصلانیان، سید صالحی، کاویانپور و بائو طلب خود را بخشیدند اما برخی از طلبکاران حاضر نیستند این کار را انجام بدهند و خواهان دریافت مطالبات خود شدند. 

پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس ضمن تایید این مطلب گفت: مدیریت باشگاه پیگیر پرونده حقوقی شاکیان است تا مشکلی برای تیم ما به وجود نیاید. آرام طبع هم طلبی از باشگاه دارد که مسئولان حقوقی باشگاه در حال بررسی میزان طلب این بازیکن هستند تا این مشکل را برطرف کنند.

انتهای پیام/

  • کلیدواژه:
ارسال نظر
3 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات