logo
امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/14 ] [ 1 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۴۳۷
عضو شورای شهر زنجان:

برخی افراد با دلسوزی های نادرست، شورا را از اهداف و برنامه خود دور می کنند

برخی-افراد-با-دلسوزی-های-نادرست،-شورا-را-از-اهداف-و-برنامه-خود-دور-می-کنند-

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه برخی از افراد با دلسوزی های نادرست، شورا و شهرداری را از اهداف و برنامه خود دور می کنند، گفت: متاسفانه برخی به اجرای وظیفه ذاتی شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان ایراد نادرست می گیرد.

به گزارش موج رسا;عباس راشاد ظهر امروز در جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر زنجان با شاره به ارسال نامه های اخطار از جانب محمد علی شعبانی مدیرکل سازمان بازرسی استان زنجان به حبیب الله یگانه شهردار زنجان، اظهار کرد: متاسفانه سازمان بازرسی استان به وظیفه های ذاتی شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان ایراد نادرست می گیرد.

وی با بیان اینکه متاسفانه برخی از افراد با دلسوزی های نادرست، شورا و شهرداری را از اجرای برنامه خود دور می کنند، افزود: سازمان بازرسی استان زنجان بجای نظارت بر وظیفه ذاتی شورا باید پیگیر اختلاس،  قراداد های مشکوک و ساخت و ساز های غیر مجاز در استان باشد.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه اعضای شورای چهارم از ابتدای کار خود تنها یک چهارم حق جلسه خود را دریافت کرده اند، بیان کرد: دریافتی حق جلسه اعضای شورای شهر زنجان در ماه 2 میلیون 800 هزار تومان است.

راشاد با بیان اینکه نظارت بر حسن اجراي مصوبات شورا و طرح هاي مصوب در امور شهرداري و ساير سازمان هاي خدماتي از وظایف شورای اسلامی شهر است، اظهار داشت: سازمان بازسی استان با ارسال نامه ها و اخطاریه ها به بنده، ما را در انجام دادن مطلوب پروژه های شهری درگیر حواشی می کند.

وی با بیان اینکه بجای اینکه سازمان بازرسی با فساد های مالی مبارزه کند، گفت: در انجام وظیفه ذاتی شورا دخالت می کند.

راشاد با بیان اینکه سازمان بازرسی استان ما را تهدید پشت تهدید می کند، بیان کرد: درست نیست با توجه با اواخر عمر شورای چهارم اعضای شورا را درگیر حواشی کرد.//پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *