گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۹:۵۳ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ شناسه خبر : ۴۱۲
در ادامه تجمعات زنجانی ها؛

بعد از تجمع چند روزه کارگران روغن نباتی جهان به دلیل اخراج 200 کارگر، این بار رانندگان تاکسی زنجان در اعتراض به فعالیت مسافرکش های شخصی، در شورای شهر تجمع کردند.

به گزارش موج رسا; به نقل از مهرزنجان، در ادامه تجمعات زنجانی ها برای احقاق حقوق خود و درست بعد از تجمع چند روزه کارگران روغن نباتی جهان به دلیل اخراج 200 نفر از نیروهای خود، اینبار تاکسیرانان زنجان ظهر امروز در شورای شهر زنجان تجمع کرده و خواستار رسیدگی به مشکلات خود شدند.

در اطلاعیه تجمع کنندگان آمده است که " با توجه به اینکه رانندگان از قشر زحمتکش و کم در آمد جامعه می باشند و با همه مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می کنند و اساسی ترین مشکل، مسافر برهای شخصی و آن دسته از رانندگان که با گذاشتن تابلو بالای خودرو که معلوم نیست با کدام آژانس مسافر بری مطابقت دارد اعتبار تاکسی ها را هم از بین برده اند.

در نتیجه رانندگان با این سنگینی قسط خودروهای نو و حتی بعضا توان پرداخت پیش قسط برای خودرو فرسوده خود را ندارند و به زور امرار معاش می کنند.

ما رانندگان تاکسی عاشق ولایت فقیه و رهبری و نظام اسلامی نوامیس مردم را به مقصد می رسانیم .پس چه فرقی بین تاکسی و مسافربر شخصی که دوشغله و مزاحم کسب و کار تاکسی می شود وجود دارد."

تجمع کنندگان که به دلیل سرما، تجمع خود را به داخل شورای شهر کشیدند، بعد از ساعتی تجمع که منجر به حضور برخی از اعضای شورای شهر، رئیس سازمان تاکسیرانی، رئیس راهنمایی رانندگی و نماینده فرماندار شد، به تجمع خود پایان دادند.

اعضای شورا نیز قول مساعدت به تاکسیرانان داده و قرار شد ظرف مدت چند روز در این خصوص اقدامات انجام شده خود را گزارش دهند.

گفتنی است تجمع کنندگان خواستار جلوگیری از فعالیت مسافر کش های شخصی با تابلوهای قلابی بودند.

 تجمع تاکسی رانان در زنجان

تجمع تاکسی رانان در زنجان

تجمع تاکسی رانان در زنجان

تجمع تاکسی رانان در زنجان

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات