بودن-با-نبودن-بحران؛-مسئله-این-نیست
گروه:یادداشت
ساعت :  ۰۸:۵۷ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ شناسه خبر : ۴۰۹۸
یادداشت/

شبکه های مجازی در چند روز اخیر به در پیش بودن بحران برای کشور اشاره می کنند در حالی که دولت هیچ گونه عکس العملی در این زمینه نشان نمی دهد.

به گزارش موج رسا; سید حسینی در یادداشتی نوشت،خبرهایی در این چند روز در شبکه مجازی و کانال های ارتباط جمعی در حال نشر و بازخوانی است مبنی بر اینکه بناست کشور یک بحران و یا یک شوک سنگین را در هفته های آینده تجربه کند و اتفاقاتی که در این چند روز در حال وقوع است خبر از این رویداد دارد.

 توئیت برخی از چهره ها و تحلیلگران و یا تحلیل های کوتاه انان خبر از رخدادی در آینده نزدیک در کشور دارد. به عنوان مثال عبدالله شهبازی چنین نوشته :" تا آخر هفته و احتمالاً اوائل هفته آینده حوادث مهمی در جریان است. می خواهند شوک سنگینی وارد کنند و اگر زورشان برسد آشوب ایجاد کنند. کاملاً هماهنگ هستند در داخل و خارج. با ترامپ نیز هماهنگ هستند.

جنجال های تبلیغاتی اخیر در چارچوب همین سناریو است و شاید مسائل دیگری که هنوز رخ نداده" حسین دهباشی در پیامی گفته :" در هفته های آینده شاید کشورمان دچار آزمایش های دشواری شود و بی تردید اما با مقاومت ملی و وحدت کلمه، نزد خدا و شهدایمان روسپید و سربلند خواهیم شد." یا می توان در موردی دیگر به پیام مهدی محمدی تحلیلگر اصولگرا اشاره کرد که عنوان کرده :" از روز پنجشنبه اتفاقات مهمی در محیط امنیت ملی رخ خواهد داد.

سخنرانی اخیر روحانی نشان داد دولت او هیچ آمادگی برای این وضع ندارد." شاید بهتر است در این بحبوحه و به نوعی افشاگری هایی که از جانب تحلیلگران در حال وقوع است تا نقشه خائنین و نفوذی ها را با دست ملت خنثی کند، به این نکته نیز توجه تام داشته باشیم که اتفاقاتی اینچنین سالهاست در کشور ایران در حال روی دادن است.

از فتنه مجاهدین و بنی صدر گرفته تا تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و قطع رابطه آمریکا با ایران، از جنگ تحمیلی گرفته تا کودتای نوژه و از فتنه 78 گرفته تا فتنه 88 و مواردی از این دست در تاریخ معاصر کشور بسیار است و مردم و نظام به پشتوانه همدیگر از این بحران ها عبور کرده اند .

امروز نیز اوضاع به همین منوال است،فقط تنها فرقی که در این بین است انقلاب شبکه های اطلاع رسانی و وسائل ارتباط جمعی است که اخبار با تمام سانسورها و گزینش ها باز در کسری از ثانیه به اطلاع توده های مردم می رسد.

 به زبان دیگر این اخطارها و تنش های احتمالی آینده برای مردم ما و انقلاب اسلامی تازگی ندارد، اتفاقاتی که در طول تاریخ معاصر به وفور روی داده و در گذشته فقدان وسائل ارتباط جمعی بوده که گاهی مردم از بسیاری از مسائل آگاهی نداشتند.

امروزه نیز که این بحران ها چه از داخل و چه از خارج به سوی نظام اسلامی ما سرازیر می شود و در آینده نیز قطعاً روی خواهد داد، آنچه را مهم می نمایاند و باید به ان اهتمام داشته باشیم وحدت کلمه و زیر پرچم ولایت فقیه سینه زدن است تا از بحران های امروز و فردای کشور به سلامت عبور کنیم. مردمی که با لبیک گفتن به ندای رهبری حماسه 9 دی را خلق کردند و طومار فتنه گران را پیچیدند قطعا در آینده نیزمی توانند با هدایت رهبری انقلاب طومار خناسان را بپیچند و انها را از رسیدن به اهداف خود مایوس کنند.

آنچه باید توسط مردم در اولویت قرار بگیرد وجود آرامش در کشور و بازی نکردن در زمین از پیش طراحی شده دشمن است که گاهی ظاهری عوام فریبانه و مطلوب داشته ولی از باطنی منحوس برخوردار است و در مقابل آنچه که وظیفه مسئولین امر می باشد و قطعا سنگین تر از مسئولیت مردم در این زمینه خواهد بود اینست که اولا رهنمودها و خط دهی های رهبری را در اولویت برنامه ریزی و تصمیم گیر های خود قرار دهند و دوماً به این اطمینان و یقین داشته باشند که بیگانگان نامحرمان انقلاب و مردم محرمان همیشه آماده ی ایثار انقلاب هستند و آنچه ضامن عبور از فتنه ها و بحران هاست اطمینان وصداقت با مردم همیشه در صحنه است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات