logo
امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/14 ] [ 1 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۳۹۱
رئیس پلیس راه استان زنجان:

بستن زنجیر چرخ در گردنه‌ها اجباری شد/ محورهای مواصلاتی استان زنجان لغزنده است

بستن-زنجیر-چرخ-در-گردنه‌ها-اجباری-شد-محورهای-مواصلاتی-استان-زنجان-لغزنده-است

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به بارش برف در استان زنجان گفت: این بارشها در حال حاضر ادامه دارد و به دلیل بارش برف بستن زنجیر چرخ در گردنه‌ها الزامی شد.

علی اصغر شیرمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با تاکید بر همراه داشتن زنجیر چرخ اظهار کرد: رانندگان حتما از همراه داشتن زنجیر چرخ اطمینان داشته باشند چرا که در برخی از نقاط تردد بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست.

وی با اشاره به بارش برف در استان زنجان گفت: در حال حاضر بارش برف در همه محورها از جمله محور زنجان- تهم- چورزق، زنجان- بیجار، زنجان- دندی، زنجان- قزوین، اتوبان زنجان- تبریز و غیره وجود دارد.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ محور بسته‌ای نداریم خاطر نشان کرد: با ادامه این بارش تا بعد از ظهر احتمال بسته شدن برخی از محورها از جمله زنجان- تهم- چورزق و اتوبان- زنجان تبریز و برخی از محورهایی که دارای گردنه هستند وجود دارد.

وی بیان کرد: بارش برف در برخی از محورهای به صورت کولاک بوده و با کاهش دید نیز همراه است.

شیرمحمدی افزود: رانندگان در حین تردد در محورهای با سرعت مطمئنه حرکت کنند و فاصله طولی با خودرو مقابل را رعایت کنند.

وی افزود: رانندگان حتما قبل از ورود به محورها از طریق سامانه راهداری از وضعیت جاده با خبر شوند.

رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: به دلیل بارش سنگین برف در همه محورها به ویژه در گردنه بستن زنجیر چرخ در گردنه‌ها اجباری شده است.

///ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *