logo
امروز : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/14 ] [ 1 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۳۸۵
مدیردرمان تامین اجتماعی استان زنجان:

طرح هتلینگ در بیمارستان‎های تامین اجتماعی استان به اجرا گذاشته می‎شود

طرح-هتلینگ-در-بیمارستان‎های-تامین-اجتماعی-استان-به-اجرا-گذاشته-می‎شود

مدیردرمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: طرح هتلینگ در بیمارستان‎های امام حسین (ع) و امید ابهر اجرایی می‎شود.

علی محمدی امروز در گفت وگو با خبرنگار موج رسا;  درزنجان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح هتلینگ زیرساختها و تغییرات اساسی در فضای فیزیکی این دو بیمارستان انجام شده است.

مدیردرمان تامین اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: با اجرای طرح هتلینگ بالغ بر 7 هزار متر مربع بر فضاهای درمانی این دو مجموعه اضافه می‎شود.

محمدی با اشاره به ارتقاء بخش های زنان و زایمان، کودکان، اورژانس و نیز تجهیز دستگاه‎های اتاق عمل در دو بیمارستان مجموعه درمان تامین اجتماعی استان خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی در این دو بیمارستان آغاز شده است. این مقام مسئول  با اشاره به اقدامات انجام شده در بیمارستان امید ابهر گفت: عملیات اجرایی در بیمارستان امید ابهر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون تومان طراحی شده است

وی افزود: در این راستا ترمیم و استاندارد سازی فضاهای مرکزی و بخشهای اتاق عمل و CSSD به مساحت بیش از هزار متر مربع در بیمارستان امید ابهر انجام می‎شود.

محمدی یادآور شد: توسعه فضای اورژانس بیمارستان امید ابهر نیز در طی روزهای گذشته کلنگ زنی شده است که با اجرای آن 700 متر مربع به فضای اورژانس این بیمارستان اضافه می‎شود./ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *