logo
امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/16 ] [ 3 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۳۶۷
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

تقاطع غیر همسطح گلشهر کاظمیه اوایل سال آینده کلنگ زنی خواهد شد/تکمیل پروژه های شهری از مهم‌ ترین برنامه‌های شورای اسلامی شهر زنجان

تقاطع-غیر-همسطح-گلشهر-کاظمیه-اوایل-سال-آینده-کلنگ-زنی-خواهد-شد-تکمیل-پروژه-های-شهری-از-مهم‌-ترین-برنامه‌های-شورای-اسلامی-شهر-زنجان

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه احداث تقاطع غیرهمسطح گلشهر کاظمیه در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان است، گفت: در صورت تامین منابع مالی این پروژه، این تقاطع اوایل سال آینده کلنگ زنی خواهد شد.

به گزارش موج رسا، آراض ضیایی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه احداث تقاطع های غیر همسطح علاوه بر حل معضلات عبور و مرور و ترافیک شهر به منزله بخشی از پیکره و کالبد شهر مورد توجه هستند و نقش مهمی در شکل گیری سیما و منظر شهری را بر عهده دارند، اظهار کرد: به همین منظور احداث تقاطع غیرهمسطح گلشهر کاظمیه در دستور کار است.

وی با بیان اینکه مسابقه طراحی این تقاطع با حضور کارشناسان و صاحب نظران برگزار و نفرات برگزیده آن مشخص شده است، افزود: در صورت تامین منابع مالی این پروژه، این تقاطع اوایل سال آینده کلنگ زنی خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه تقاطع گلشهر کاظمیه به دلیل اتصال به بلوار شهید شهریاری و ارتباط مهم بین شهرک های اقماری منطقه دارای اهمیت بالایی است، تصریح کرد: در این منطقه شاهد بروز مشکلات زیادی برای تردد خودرو ها و ایجاد گره های ترافیکی بودیم که مدیریت شهری زنجان بر حسب ضرورت تصمیم بر عملیاتی شدن تقاطع غیرهمسطح گرفته است.

ضیایی با بیان اینکه با توجه به اینکه مسیر ورودی گلشهر در آینده تبدیل به اتصال مهم ورودی شهر به داخل شهر خواهد بود، اظهار داشت: این تقاطع دارای سازه خاص و با طراحی معماری ویژه است که پاسخ مناسبی به کارکرد ترافیکی شهر می دهد.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای احداث این تقاطع در حال انجام است، گفت: احداث این پروژه بر اساس طرح جامع ترافیک شهری در زنجان احداث می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه از مهم‌ ترین برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان احداث و تکمیل پروژه های شهری است، اظهار کرد: امیدواریم با اجرای این پروژه‌ها بتوانیم زنجان را به آن نقطه‌ای که شایسته آن است سوق دهیم.

ضیایی از عزم جدی شهرداری و شورای اسلامی شهر زنجان برای تسریع در امور اجرایی پروژه ها خبر داد و تاکید کرد: همه پروژه های شهری در زنجان مطابق برنامه در حال انجام هستند.

//پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *