logo
امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۹:۳۲
[ شناسه خبر : ۳۵۷۲۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان:

حضور در پای صندوق‌های رای یک مسئله مهمی است

حضور-در-پای-صندوق‌های-رای-یک-مسئله-مهمی-است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت:حضور در پای صندوق‌های رای یک مسئله مهمی است و باید مورد توجه قرار گیرد چرا که این امر در سرنوشت مردم و کشور تاثیرگذار است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان، جعفر قزوینیان گفت: حضور در پای صندوق‌های رأی باعث تقویت نهاد قانونگذاری کشور می‌شود.

بیشتر بخوانید

وی مشارکت در یک رقابت پرشور برای انتخاب اصلح را الزامی عنوان کرد و افزود: اصل مشارکت مردم در انتخابات بسیار مهم است که همه باید به آن توجه کنند.

قزوینیان گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی مسیری را برای آینده این کشور انتخاب کرده‌اند و هرگز در گام برداشتن در این راه سست نمی‌شوند و با ایجاد وحدت و همدلی، برای بهتر شدن شرایط کشور به مسئولان کمک می‌کنند و امیدواریم در انتخابات پیش رو نیز سنگ تمام بگذارند. 

وی افزود: حضور و مشارکت حداکثری مردم می‌تواند سرمایه‌های اجتماعی جامعه را افزایش دهد و امیدواریم با برگزاری شکوهمند انتخابات ۱۱ اسفندماه نیز، شاهد حماسه دیگری باشیم.

به گفته این مقام مسئول، پرسنل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نیز در برگزاری پرشور این انتخاب تمام تلاش خود را انجام خواهند داد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر