logo
امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۴۸
[ شناسه خبر : ۳۵۴۰۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
امام جمعه زنجان:

حضور در انتخابات امنیت ملی را افزایش می‌دهد

حضور-در-انتخابات-امنیت-ملی-را-افزایش-می‌دهد
امام جمعه زنجان با بیان اینکه مردم فهمیم زنجان همیشه پیشرو هستند و در تمام صحنه‌ها از انقلاب حمایت کرده‌اند، گفت: حضور مردم در عرصه‌هایی مانند راهپیمایی و انتخابات امنیت و قدرت ملی را افزایش می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» آیت‌الله علی خاتمی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زنجان، ضمن تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و دعوت مردم به تقوا، اظهار داشت: برکت بعثت و فرا رسیدن روز تاریخی 22‌بهمن از مناسبت‌های مهم پیش‌رو است. 

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه انقلاب فراگیر بود، تصریح کرد: مردم شرایط سخت و عواقب اعتراض در دوران طاغون را به جان خریدند و با هدایت نیروی معنوی امام خمینی (ره) سد‌ها را یکی پس از دیگری شکستند و به انقلاب رسیدند. 

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه انقلاب مردم را بیدار کرد، ادامه داد: مردم در برابر توطئه و شقاوت ایستادگی کردند و با استقامت و ایمان قلبی با ثبات قدم برداشتند و خود را از ظلم نظام طاغوت نجات دادند. 

وی با بیان اینکه 22 بهمن یک روز تاریخ‌ساز است، افزود: مردم در این 45 سال از نظام و انقلاب پشتیبانی کردند؛ انقلاب را مردم تا به امروز حفظ کردند و مقابل تمام فتنه‌های دشنان ایستادند. مردم با مشارکت و پشتیبانی که دارند صاحب اصلی این انقلاب شکوه‌مند هستند. 

خطیب نماز جمعه با بیان اینکه انقلاب اسلامی مردمی‌ترین انقلاب در عصر اخیر است، متذکر شد: انقلاب اسلامی در مقابل همه فتنه‌ها از خود صیانت کرده است. 

وی با بیان اینکه مردم فهمیم زنجان همیشه پیشرو هستند و در تمام صحنه‌ها از انقلاب حمایت کرده‌اند، یادآور شد: حمایت و مشارکت مردم در راهپیمایی دشمنان را مایوس می‌کند. حضور مردم در عرصه‌هایی مانند راهپیمایی و انتخابات امنیت و قدرت ملی را افزایش می‌دهد. 

آیت‌الله خاتمی با اشاره به دیگر مناسبت‌های پیش‌رو خاطرنشان کرد: میلاد امام حسین (ع)، ولادت حضرت ابوالفضل (ع)، میلاد امام زمان (عج)، ولادت امام سجاد (ع) و میلاد حضرت علی اکبر (ع) را در پیش‌رو داریم. ماه شعبان دارای فضیلت و اهمیت بسیاری است که در آن روزه‌داری، صدقه دادن، صلوات فرستادن و خواندن دعاهای خاص مانند صلوات شعبانیه و مناجات شعبانیه سفارش شده است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر