logo
امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۵
[ شناسه خبر : ۳۵۳۲۵ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر در زنجان؛

خط تولید خودروهای برون جاده‌ای افتتاح شد

خط-تولید-خودروهای-برون-جاده‌ای-افتتاح-شد
خط تولید خودروهای برون جاده‌ای در ایران و خاورمیانه امروز با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» خط تولید خودروهای برون جاده‌ای در ایران و خاورمیانه امروز با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی همزمان با چهارمین روز از دهه فجر، به بهره‌برداری رسید.

بیشتر بخوانید

محسن افشاچی در آیین افتتاح خط تولید خودروهای برون جاده‌ای در ایران و خاورمیانه، در شهرک صنعتی نوآوران با بیان اینکه خط تولید خودروهای برون جاده‌ای باگی از جهات مختلف با بقیه کارها، متفاوت است، اظهار داشت: نباید به این حد قانع بود و باید با توجه به اتفاقاتی که در جهان در حال رخداد است به دنبال ایده‌های جدید در چنین طرح‌هایی بود.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم جوانانی که در این عرصه قدم گذاشته‌اند در کنار همت عالی، ثبات قدم داشته باشند، گفت: باید تنوع محصولات در این پروژه بیشتر شود و امیدواریم این صنعت نوپا روزی به افتخار استان تبدیل شود.

استاندار زنجان تاکید کرد: مسئولان استانی همواره از چنین طرح‌هایی استقبال می‌کنند و تلاش دارند تا مشکلات پیش‌ پای سرمایه‌گذاران را حل کنند.

مجید گلشنی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان نیز با بیان اینکه برای راه‌اندازی این خط تولید بالغ بر 500 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است، یادآور شد: 40 نفر به صورت مستقیم در این مجموعه مشغول به کار هستند.

وی افزود: این مجموعه تولیدی ماهانه ظرفیت تولید ۳۰ دستگاه خودرو باگی را دارد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان بیان کرد: خودروهای باگی و برون جاده‌ای در زمینه گردشگری، امداد و نجات، کشاورزی، اکتشاف و امور نظامی کاربرد دارد.

وی در خصوص درخواست مدیران این شرکت مبنی بر محل توسعه طرح، اذعان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان می‌تواند در شهرک صنعتی شهید شهریاری برای این واحد تولیدی زمینی با وسعت مناسب قرار دهد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر