logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۱۰
[ شناسه خبر : ۳۵۰۲۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
سپری شدن روزهای حزن‌انگیز برای رفقا و خانواده؛

۴۰ روز از شهادت علی بیات مدافع امنیت گذشت+ فیلم

۴۰-روز-از-شهادت-علی-بیات-مدافع-امنیت-گذشت+-فیلم-
امروز چهلمین روز از شهادت علی بیات مدافع امنیت در زنجان است 40 روز سخت بر خانواده و رفقای این شهید گذشت.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» امروز چهلمین روز از شهادت علی بیات مدافع امنیت در استان زنجان است و 40 روز سخت بر خانواده و رفقای این شهید سپری شد.

بیشتر بخوانید

سرهنگ دوم علی بیات بنا به گفته خانواده، دوستان و همکاران عاشق شهادت بود ایشان در اخلاق بی‌نظیر بودند و بر اقامه نماز اول وقت استمرار می‌ورزیدند نسبت به بیت‌المال حساس بودند.

ایشان با فداکاری که انجام دادند باعث نجات جان سه نفر از بیماران بد حال شدند که طبق خواسته این شهید والا‌مقام اعضا بدن ایشان بعد از تائید مرگ مغزی توسط پزشکان برای زندگی بخشیدن به بیماران نیازمند اهدا شد.

شهید علی بیات از دیار غواصان دریا دل است این شهید بزرگوار در پایتخت شور و شعور حسینی در خدمت مقدس نظام جمهوری اسلامی بود وی می‌دانست وارد شدن به این عرصه دور از توفیق نیست توفیقی که خداوند شامل حال و زندگی هر بنده‌ای نمی‌کند.

ایشان عاشق ولایت فقیه بودند و شهید حاج قاسم سلیمانی را الگو  بارز خود قرار می‌دادند.

ایشان فردی با اخلاق و مهربان بوده که همکاران و دوستان نزدیک ایشان زمانی از وی سخن می‌گویند اولین جمله‌ای که به زبان می‌آورند این بود بسیار حساس به بیت‌المال بودند و دقت لازم در این زمینه را داشتند.

عشق به شهادت واژه غریبی در فرهنگ لغات ما ایرانی‌ها نیست ما با عشق و شهادت بزرگ شده و رشد و تعالی یافته‌ایم.

شهید سرگرد علی بیات با وجود تلاش پزشکان و‌ کادر درمانی بیمارستان، مصدوم و دچار مرگ‌مغزی‌شده بود پس از تأیید قطعی مرگ مغزی با ایثار و‌ فداکاری خانواده بزرگوار، پیکر ایشان برای اهدای عضو به بیمارستان سینای تهران انتقال یافت. 

گفتنی‌ است، کبد و کلیه‌های شهید بیات باعث نجات جان سه نفر از بیماران در انتظار پیوند شد.

 

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر