logo
امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۳:۰۶
[ شناسه خبر : ۳۴۹۳۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
استاندار زنجان:

در تلاش اتمام باغ موزه دفاع مقدس در سال آینده هستیم+فیلم و عکس

در-تلاش-اتمام-باغ-موزه-دفاع-مقدس-در-سال-آینده-هستیم+فیلم-و-عکس
استاندار زنجان با اشاره به اینکه یکی از پروژه‌های نیمه کاره با اهمیت استان موزه دفاع مقدس است، گفت: تلاش می‌کنیم سال آینده این موزه به پایان برسد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا»محسن افشارچی؛ استاندار زنجان با حضور در محل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان و موزه دفاع مقدس از روند ساخت و تکمیل این موزه بازدید کرد.

بیشتر بخوانید

استاندار زنجان در این بازدید با اشاره به اینکه بعد از سفر ریاست‌جمهوری بخشی از انرژی ما با توجه به اینکه بعضی از پروژه‌ها به نتیجه رسیده آزاد می‌شود، اظهار داشت: از این پس بخشی از تمرکز ما برای تکمیل یک سری از پروژه‌های نیمه کاره خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه یکی از پروژه‌های نیمه کاره که خیلی اهمیت دارد و در منطقه خیلی خوبی در زنجان واقع شده، موزه دفاع مقدس است، بیان کرد: تمام تلاش ما این است که سال آینده این موزه به پایان برسد.

افشارچی با اشاره به اینکه با توجه به تاثیری که این مرکز در نشان دادن فرهنگ دفاع مقدس ما دارد باید در اسرع وقت به پایان برسد، اضافه کرد: این مرکز باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیار مردم قرار گیرد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه در این منطقه دو پروژه مهم وجود دارد که مقدمات تکمیل آن آغاز شده تا پروژه‌ها در سال آینده به نتیجه برسد، اضافه کرد: یکی پروژه موزه دفاع مقدس استان است و پروژه دیگر ورزشگاه ۱۵ هزارنفری است که انرژی خواهیم گذاشت.

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر