logo
امروز : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۸:۵۳
[ شناسه خبر : ۳۴۷۸۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان خبر داد:

تبدیل وضعیت؛‌ درخواست عمده زنجانی‌ها

تبدیل-وضعیت؛‌-درخواست-عمده-زنجانی‌ها-
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: ۸۰ درصد درخواست‌های ثبت شده در میز ارتباطات مردمی سازمان اداری و استخدامی مربوط به موضوع تبدیل وضعیت کارکنان ادارات استان است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی سازمان دیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان، احمد خداوردی اظهار داشت: میز ارتباطات مردمی سازمان اداری و استخدامی کشور در روزهای پنجشنبه تا شنبه در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ دی ماه در محل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان با حضور قاسم علی‌اکبری مشاور رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در امور ایثارگران و محمدرضا ظهیری مشاور معاون حقوقی، مجلس و استان‌های سازمان اداری و استخدامی کشور دایر بود.

بیشتر بخوانید

وی ادامه داد: این طرح با هدف ایجاد بستر مناسب درخصوص ارتباطات نزدیک مردم و مسئولین، ارتقای پاسخگویی همراه با تکریم، حفظ کرامت انسانی متقاضیان، حذف دیوان‌سالاری زائد، در دسترس بودن مسئولین و دیدار چهره به چهره با مردم درحین سفر رییس جمهور به استان زنجان انجام شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: در همین راستا از مجموع مراجعان حضوری به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، تعداد ۲۱۰ فرم توسط مراجعان تکمیل شد که ۱۳۰ مورد منجر به صدور دستور و ثبت در سامانه سامد گردید و مابقی مراجعان به میزهای ارتباط مردمی مرتبط با درخواست‌ها هدایت و راهنمایی شدند.

خداوردی گفت: با بررسی به عمل آمده از نوع درخواست مراجعان، بیشترین فراوانی درخواست‌ها در دستگاه‌های اجرایی استان مربوط به تبدیل وضع کارکنان به پیمانی یا رسمی بود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر