logo
امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۵۰
[ شناسه خبر : ۳۴۷۶۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خبر داد:

برگزاری پنجمین رویداد ملی تولید محتوا دیجیتال بسیج در استان زنجان

برگزاری-پنجمین-رویداد-ملی-تولید-محتوا-دیجیتال-بسیج-در-استان-زنجان
مسئول مرکز فضای مجازی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از برگزاری پنجمین رویداد ملی تولید محتوا دیجیتال بسیج استان زنجان از ۲۷ تا ۲۹ دی ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» مصطفی ملکی امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری پنجمین رویداد ملی تولید محتوا دیجیتال بسیج در استان زنجان اظهار داشت: این رویداد در دو بخش تخصصی و عمومی از ۲۷ تا ۲۹ دی ماه در زنجان برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به اهداف برگزاری این رویداد، افزود: کشف و شناسایی استعدادها، سازماندهی و انسجام‌بخشی به تیم‌های تولید محتوا، استفاده از ایده‌ها و طرح‌های نو و حمایت از طرح‌ها و ایده‌ها از اهداف برگزاری این رویداد است.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به محور‌های تخصصی در این رویداد، گفت: تیم‌های تخصصی در بخش‌های مختلف نرم افزار(اپلیکیشن) تلفن همراه، بازی‌ها(گیم) ویژه تلفن همراه، پویانمایی (انیمیشن) تمام تکنیک‌ها در قالب تیم‌های ۳ تا ۵ نفره با هم رقابت خواهند کرد. با این وجود علاقه‌مندان برای شرکت در بخش تخصصی تا ۲۲ دی ماه ماه مهلت دارند از طریق سایت https://event.bsjmajazi.ir ثبت نام خود را نهایی کنند.

وی با اشاره به محورهای عمومی این رویداد نیز که شامل کلیپ، استوری موشن، پوستر، موشن گرافیک، عکس نوشت و اینوگرافیک، هستند؛ گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در محور‌های عمومی تا ۲۲ دی ماه، می‌توانند با شماره ۰۹۲۲۸۵۶۳۱۲۷ ارتباط و اطلاعات حاصل نمایند.

ملکی با بیان اینکه شرکت در این رویداد برای عموم آزاد است، ادامه داد: برگزیدگان استانی به مرحله کشوری این رویداد بزرگ راه خواهند یافت.

مسئول مرکز فضای مجازی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان افزود: بیش از ۳۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی برای تجلیل از برگزیدگان رویداد در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر