logo
امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۷
[ شناسه خبر : ۳۴۶۹۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]

وزیر کشور از روند ساخت بزرگترین تقاطع زنجان بازدید کرد+عکس

وزیر-کشور-از-روند-ساخت-بزرگترین-تقاطع-زنجان-بازدید-کرد+عکس-
وزیر کشور از روند ساخت بزرگترین تقاطع زنجان بازدید کرد، طرح احداث تقاطع غیرهمسطح شهیدان کریمی که چهارماه است آغاز به کار کرده، مورد بازدید و ارزیابی احمد وحیدی وزیر کشور قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» وزیر کشور که در دور دوم سفر استانی زنجان رئیس جمهور را همراهی می‌کند، صبح شنبه از روند ساخت بزرگترین تقاطع غیر همسطح شهیدان کریمی شهر زنجان بازدید کرد و در جریان چگونگی اجرای این طرح شهری قرار گرفت.

بیشتر بخوانید

طرح احداث تقاطع غیرهمسطح شهیدان کریمی که چهارماه است آغاز به کار کرده، مورد بازدید و ارزیابی احمد وحیدی وزیر کشور قرار گرفت.

به گفته منصور مرادلو، عضور شورای شهر زنجان، طول این طرح ۳.۳ کیلومتر بوده و با سه تقاطع متعدد همراه است که برنامه ریزی شده تا ۲۴ ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

به گفته این عضو شورای شهر، اعتبار طرح ۱۰ هزار میلیارد ریال بوده و حجم عظیمی از ترافیک سنگین شهری را مدیریت خواهد کرد.

گفتنی است، بازدید از بوستان شهر، کف‌سازی بازار بزرگ و همزمان طرح‌های شهرداری و آیین رونمایی از ۳۶ دستگاه مینی بوس شهری از عمده برنامه‌های وزیر کشور در شهر زنجان است.

وزیر کشور در ادامه با آحاد مردم شهرستان طارم در مسجد جامع دیدار می‌کند و پس از شرکت در نشست نخبگان و مسوولان این شهرستان در اجلاسیه نماز حضور خواهد یافت.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر