logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۳:۵۶
[ شناسه خبر : ۳۴۶۶۹ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]

حضور معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در مناطق حاشیه شهر زنجان+عکس

حضور-معاون-امور-زنان-و-خانواده-رئیس-جمهور-در-مناطق-حاشیه-شهر-زنجان+عکس
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با حضور در کوی وحدت استان زنجان، با بانوان منطقه حاشیه شهر زنجان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» انسیه خزعلی ظهر امروز ( ۱۵ دی‌ماه) در ادامه سفر خود به استان زنجان به دیدار با گروهی از بانوان در کوی وحدت زنجان پرداخته و با مشکلات و دغدغه‌های بانوان این بخش آشنا شدند.

بیشتر بخوانید

 خزعلی در حاشیه این بازدید بعد از شنیدن دغدغه‌ها و مشکلات بانوان، اظهار کرد: بسیاری از مشکلات بیان شده مربوط به دستگاه‌های مختلف است اما تلاش می‌کنیم صدای شما را به مسئولان مربوطه برسانیم تا بودجه و اعتباراتی برای این منطقه تخصیص داده شود.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با بیان آنکه باید نیروهای مردمی و خود بانوان پای کار باشند و دولت پشتیبانی حمایت و تسهیلات را فراهم سازد اظهار داشت: بیایید پای کار و نشان دهید که بانوان اگر بخواهند می‌توانند تحول ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: مشکلات بیان شده را به وزارتخانه‌های مرتبط ارسال می‌کنم و تا حدی که امکان داشته باشد سعی می‌کنیم تا از اعتبارات سفرهای استانی بخشی از مشکلات حل شود. 

کوی وحدت، یکی از سکونتگاه‌های غیررسمی شهر زنجان است. این منطقه در قسمت جنوبی شهر واقع شده و بالغ بز ۸۵۰ نفر جمعیت آن را تشکیل می‌دهد، باتوجه به قرارگیری این منطقه در بخش جنوبی شهر، مردم آن محروم از برخی امکانات هستند.

طبق اعلام دبیر قرارگاه گروه نسل سلمان، کوی وحدت ۲۵۷ خانواده دارد، تعداد کل جمعیت آن ۸۳۱ نفر استکه ۳۹۸ نفر ان بانوان هستند. کوی وحدت ۳۳ نفر بانوی سرپرست خانواده دارد.

مشکلات اقتصادی، کار‌های سخت بانوان همچون کشاورزی، تجهیز خانه وقف شده در جهت تبدیل به درمانگاه و بهره‌برداری مردم، نبود بوستان و پارک و فضای تفریحی برای کودکان و نوجوانان، مشکل ساخت و سازها، نبود امکانات، نبود خانه بهداشت، مشکلات مربوط به مدرسه و..... بخشی از مشکلات بیان شده توسط بانوان کوی وحدت است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر