logo
امروز : پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۷
[ شناسه خبر : ۳۴۱۷۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
استاندار زنجان:

واحدهای مسکن ملی طبق برنامه زمان‌بندی به متقاضیان تحویل می‌شود

واحدهای-مسکن-ملی-طبق-برنامه-زمان‌بندی-به-متقاضیان-تحویل-می‌شود
استاندار زنجان گفت: واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در زنجان طبق برنامه زمان‌بندی به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، محسن افشارچی روز دوشنبه در جلسه کارگروه رصد و پیگیری واحدهای نهضت ملی مسکن در استانداری زنجان، افزود: تحویل تعداد قابل توجهی از واحدهای نهضت ملی مسکن در دور دوم سفر رئیس‌جمهور به استان برنامه‌ریزی شده است.

بیشتر بخوانید

افشارچی گفت: امیدواریم بر اساس برنامه‌ریزی و مدیریت انجام شده، مابقی واحدهای مسکونی نیز طبق برنامه زمان‌بندی به متقاضیان تحویل داده شود.

وی با تاکید بر تلاش برای کسب رضایت مردم در انجام طرح های مختلف، اذعان کرد: مسائل مالی این طرح‌ها باید با حساسیت بیشتری بررسی شود، چرا که حق‌الناس است و باید در محضر خداوند متعال پاسخ‌گو بود.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مسائل مربوط به هر پروژه به صورت فنی و کارشناسی مشخص شود، گفت: هیئاتی از نمایندگان استانداری، اداره‌کل راه و شهرسازی و متقاضیان پروژه‌های نهضت ملی مسکن تشکیل شود و چهار آیتم زمین، متراژ، لایحه تأخیرات و صورت وضعیت به صورت کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد تا انحراف و مشکل هر پروژه در صورت وجود، مشخص شود.

افشارچی افزود: از نمایندگان متقاضیان پروژه‌های نهضت ملی مسکن انتظار داریم نسبت به امضای قرارداد، همراهی و همکاری لازم را داشته باشند.

وی تاکید کرد: برای جلسه بعد باید برای تحویل واحدهای مسکونی سرعت کار بالا برود؛ چرا که مردم همه توان اقتصادی خود را برای خانه‌دار شدن در طرح نهضت ملی مسکن گذاشتند و واریز آورده در بازه‌های زمانی کوتاه بسیار سخت است.

استاندار زنجان با بیان اینکه تحلیل قیمت بسیار سخت و پیچیده است و فرآیند طولانی دارد، ادامه داد: حجم کار در طرح نهضت ملی مسکن بالا است و در عین حال برخی از شرکت‌های پیمانکاری که در پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان نسبت به ساخت و ساز مشغول هستند، عملکرد بسیار مطلوبی دارند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر