logo
امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۱۶
[ شناسه خبر : ۳۴۱۵۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

96 هزار نفر تحت پوشش خدمات تامین آب سالم و پایدار استان زنجان هستند

96-هزار-نفر-تحت-پوشش-خدمات-تامین-آب-سالم-و-پایدار-استان-زنجان-هستند
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در دولت سیزدهم تنش آبی 216 روستای استان زنجان رفع و اهالی این روستاها از خدمات تامین آب شرب پایدار برخوردار شدند.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا»به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب استان زنجان، علی محمد نادرخانی اظهار کرد: در دولت سیزدهم تنش آبی 216 روستای استان زنجان رفع و اهالی این روستاها از خدمات تامین آب شرب پایدار برخوردار شدند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها، جمعیتی افزون بر 96 هزار نفر تحت پوشش خدمات تامین آب سالم و پایدار قرار گرفتند.

وی اذعان کرد: برای اجرای طرح‌های آبرسانی به 216 روستا در استان زنجان اعتباری بالغ بر 228 میلیارد تومان هزینه شده است.

سرپرست شرکت آبفا استان زنجان بیان کرد: همچنان 286 روستا در استان نیاز به ارتقا خدمات آبرسانی دارند که با برنامه ریزی‌های انجام شده، این تعداد روستا نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن آبرسانی خواهند شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: استان زنجان در امر آبرسانی روستایی جزء استان‌های پیشرو بوده و با همراهی و مشارکت مردم، خیرین و گروه‌های جهادی انتظار می روند این روند همچنان ادامه داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه برای مدیریت بحران آب، مدیریت مصرف اولویت شرکت آب و فاضلاب استان زنجان است گفت: در این راستا اقدامات گسترده‌ای انجام شده تا با کاهش هدر رفت به تامین آب پایدار برای روستائیان اقدام شود.

گفتنی است: استان زنجان بیش از یک میلیون و 120 هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد بیش از 300 هزار نفر از جمعیت روستایی استان تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار دارند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر