logo
امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۴
[ شناسه خبر : ۳۳۷۵۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور از اجرای مصوبه سفر رئیس جمهور به زنجان خبر داد:

جذب ۵۰ درصدی اعتبارات دو خطه کردن راه آهن زنجان_قزوین

جذب-۵۰-درصدی-اعتبارات-دو-خطه-کردن-راه-آهن-زنجان-قزوین
مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور در مورد جذب اعتبارات دستور داده شده توسط رئیس جمهور در سفر به زنجان در خصوص پروژ دو خطه کردن راه آهن زنجان قزوین گفت: تا حال حاضر در حدود ۵۰ درصد اعتبارات دستوری ایشان جذب شده است.

<!doctype html>

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» اظهار داشت: پروژ دو خطه کردن راه آهن زنجان قزوین در حال حاضر به پیشرفت ۹۰ درصدی رسیده است.

وی با بیان اینکه این پروژه هنوز به لحاظ نقدینگی دارای مشکلاتی است، افزود: هنوز بخشی از اعتبارات مصوب شده در خصوص پروژه دو خطه کردن راه‌آهن زنجان_قزوین در سفر رئیس جمهور به زنجان تبدیل به نقدینگی نشده است.

مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور گفت: اعتبارات مصوب شده به پروژه اختصاص یابد و نقدینگی‌ انجام و پرداختی‌ها صورت گیرد در اولین فرصت این پروژه به اتمام خواهد رسید.

وی در خصوص جذب اعتبارات دستور داده شده توسط رئیس جمهور در سفر به زنجان بیان کرد: در حدود ۵۰ درصد اعتبارات دستوری ایشان جذب شده است.

صفری در پاسخ به این سوال که آیا به دستوری که رئیس جمهور ابلاغ کرده بودند توانسته‌ایم ۱۰۰ درصد در استان در خصوص این پروژه دست یابیم یا خیر؟ تصریح کرد: خیر، اما باید گفت دستور ایشان تا سال ۱۴۰۲ بود اما سال مالی امسال در شش ماهه اول سال ۱۴۰۳ بسته می‌شود و به عبارتی هنوز فرصت شش ماهه برای اجرای دستور رئیس جمهور وجود دارد.

وی در خصوص حل مشکلات مربوط به وجود معارض در تاکستان نیز، خاطر‌نشان کرد: این مسئله هنوز حل نشده است اما چون رئیس جمهور دستور ویژه برای حل موضوع دادند؛ استاندار قزوین و مسئولان این استان پیگیر رفع این مسئله هستند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر