logo
امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۵
[ شناسه خبر : ۳۳۴۱۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:

معرفی ۲۲ طرح تولیدی در زنجان برای دریافت تسهیلات بانکی

معرفی-۲۲-طرح-تولیدی-در-زنجان-برای-دریافت-تسهیلات-بانکی-
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال جاری تاکنون ۲۲ طرح از واحدهای تولیدی استان به میزان ۲۹ میلیارد تومان سرمایه ثابت و ۹۲ میلیارد تومان سرمایه در گردش در مرحله نخست به بانک معرفی شده است.

مجید گلشنی‌منفرد در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» اظهار داشت: با مدیرعامل بانک صنعت و معدن استان به منظور هماهنگی در تسریع، معرفی، بررسی و پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ جلساتی برگزار شده است.

بیشتر بخوانید

وی افزود: در این راستا در سال جاری تاکنون ۲۲ طرح از واحدهای تولیدی استان به میزان ۲۹ میلیارد تومان سرمایه ثابت و ۹۲ میلیارد تومان سرمایه در گردش در مرحله نخست به بانک معرفی شده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان در ادامه گفت: با تشکیل جلسات رفع موانع تولید و ستاد تسهیل در استان نگرش متفاوتی ایجاد و کمیته‌های ده گانه ذیل این ستاد شکل گرفته است.

وی اذعان کرد: در طول جلساتی که در شش ماه اخیر برگزار شده ۱۴۰ پرونده مورد بررسی قرار گرفته است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بررسی پرونده‌ها باعث تخصصی شدن موضوعات و کوتاه شدن روند رسیدگی به پرونده‌ها شده است.

وی بیان کرد: اخیرا اتفاقات خوبی در خصوص تسهیل و گره‌گشایی از احداث شهرک هندی کندی طارم رخ داده است و مقرر شد تا با بازبینی‌هایی مشکلات این شهرک مرتفع شود.

گلشنی با اشاره به روند رشد پرونده‌های بررسی شده در ستاد رفع موانع تولید گفت: با حضور مدیران دارای اختیار تصمیم‌گیری در جلسات تخصصی، می‌توان جلوی ارسال پرونده‌های واحدهای تولیدی مشکل‌دار را به ستاد گرفت تا امور در کانال رسمی طی شود.

وی با اظهار امیدواری برای داشتن نگاه تسهیل‌گری از طرف مدیران ادامه داد: کارشناسان درصدد عارضه‌یابی مشکلات موجود در واحدها هستند تا پیگیری امور تسهیل شود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر