logo
امروز : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/6 ] [ 14 شوال 1441 ]

آغاز پویش "اهدای خون، اهدای زندگی است" در زنجان/ کمک مومنانه با اهدای خون ادامه می‌یابد

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: از امروز و در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه، پویش "اهدای خون، اهدای زندگی است" در زنجان آغاز می‌شود.

اداره کل و راه و شهرسازی قدرت اجرایی برای ورود به گرانی اجاره بها را ندارد/ قولنامه‌های بدون کد رهگیری مشکل افزایش اجاره بها در زنجان

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: اداره کل راه و شهرسازی قدرت و قوه اجرایی برای ورود به گرانی یا ارزانی اجاره بها نداشته و قانون به این اداره کل این اختیار را نداده است.

15 خرداد مقدمه‌‌ای برای نهضت انقلاب اسلامی بود/ ضرورت آشنایی نسل جوان با 15 خرداد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: 15 خرداد به عنوان روز عظیم مقدمه‌ای برای نهضت انقلاب اسلامی بود که نباید به بوته فراموشی سپرده شود.

بزک‌کنندگان آمریکا امروز نمی توانند سر خود را بلند کنند/ امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی امروزشان بمناسبت سالروز رحلت امام خمینی فرمودند: * امام خمینی هم انسان تحول‌خواه بود و هم تحول آفرین بود و ایشان بزرگترین تحولات را در زمان خودشان ایجاد کردند.

سازش ناپذیری در برابر استکبار ویژگی‌ بارز خط امام و رهبری است/ مدیریت مقام معظم رهبری ایران را به یک قدرت تبدیل کرده است

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی گفت: سازش ناپذیری یکی از ویژگی‌های بارز خط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است چرا که هر گونه سازش، مذاکره، ارتباط و تسلیم در برابر استکبار جهانی در قرآن به شدت مذمت شده است.

فعالیت سامانه بارشی تا روز جمعه در زنجان

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از فعالیت سامانه بارشی در سه روز آینده در استان زنجان گفت: سامانه بارشی در این مدت با وزش باد شدید و رعد و برق خواهد بود.

انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها در زنجان

معاون ورزشی ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در زنجان از انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها خبر داد.