logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۵۵
[ شناسه خبر : ۳۳۲۷۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

آغاز جشن بزرگ آب در مدارس استان زنجان

آغاز-جشن-بزرگ-آب-در-مدارس-استان-زنجان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: رویداد بزرگ فرهنگی جشن نخستین واژه آب در مدارس ابتدایی استان زنجان آغاز می‌شود.

<!doctype html>

بیشتر بخوانید

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: پانزدهمین دوره جشن نخستین واژه آب در استان زنجان برای دانش‌آموزان مقطع اول ابتدایی برگزار می‌شود.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود در این جشن بزرگ که با هدف ارتقاء سواد آبی دانش آموزان، همزمان با فراگیری کلمه آب برگزار می شود، بیش از 2000 نفر شرکت داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیان کرد: در جشن نخستین واژه آب امسال برنامه‌های متنوعی از جمله اجرای نمایش‌های عروسکی و موزیکال، سرود و کلاس‌های سواد آبی برگزار و به دانش‌آموزان شرکت کننده بسته‌های فرهنگی اهدا می شود.

جزء قاسمی یادآورد شد: شرکت آبفا استان زنجان طی چند سال اخیر با خلق عروسک "پیفاب" اهمیت تصفیه فاضلاب و نقش پساب در زندگی امروزی را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد.

وی ادامه داد: پیش از این نیز شخصیت عروسکی "قطره طلا" به عنوان نماد آب در جشن‌های آب استان زنجان حضور داشت که با استقبال ویژه دانش‌آموزان همراه بود.

وی خاطرنشان کرد: در طول سال تحصیلی، بازدید از تاسیسات آب در استان نیز برای سایر مقاطع تحصیلی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر