logo
امروز : یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۸:۰۶
[ شناسه خبر : ۳۳۱۱۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
فرماندار ابهر خبر داد:

افتتاح پروژه آب‌رسانی در روستای چشمه‌بار

افتتاح-پروژه-آب‌رسانی-در-روستای-چشمه‌بار
فرماندار ابهر گفت: پروژه آب‌رسانی روستای چشمه‌بار با مبلغی در حدود ۴۷۱ میلیون تومان با همکاری اهالی عزیز روستای چشمه‌بار افتتاح شد.

احمد ذوالقدر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» در حاشیه افتتاح پروژه آب‌رسانی روستای چشمه‌بار گفت: امروز یکی از بهترین روزهای ابهر است و جلوه‌ای از اتحاد، همکاری و هماهنگی اهالی محترم روستا با دولت، مردم و خدمت‌گزاران رخ داده است.

بیشتر بخوانید

وی افزود: امروز شاهد افتتاح پروژه آب شرب روستای چشمه‌بار هستیم که کاملا به صورت جهادی انجام شد، پروژه‌ای که پیش‌بینی‌ شده بود باید به آن حداقل ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده می‌شد.

وی ابراز کرد: این پروژه با مبلغی در حدود ۴۷۱ میلیون تومان با همکاری اهالی عزیز عزیز چشمه‌بار، معتمدین، خانواده‌های شهدا، شورا، دهیاری محترم، فرمانداری، آب و فاضلاب شهرستان و گروه جهادی شهید شهریاری که به همت فرمانداری و بخشداری تشکیل شده  امروز به افتتاح رسید.

ذوالقدر افزود: اگر این همکاری و اتحاد نبود قطعاً این روستا هم با توجه به شرایطی که داشت همانند روستاهای دیگر استان و کشور سالیان سال طول می‌کشید که مشکل آب شرب آن حل شود.

فرماندار ابهر گفت: علیرغم اینکه دولت خدمتگزار به برکت نظام جمهوری اسلامی و خون شهدا اقدامات بسیار بزرگی در روستاها انجام داده است، این یک نمونه و جلوه‌ای از اقدامات جهادی بود که عرض شد.

وی افزود: این‌گونه اقدامات جهادی که بدون اعتبار انجام می‌شود چه در سطح روستاها که طبق مصوبات دهگردشی و چه در سطح شهر و شهرستان آمار مشخصی است که در حال انجام است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر