logo
امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲
[ شناسه خبر : ۳۲۶۵۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
رئیس اتاق بازرگانی زنجان خبر داد:

اعزام هیئات تجاری به نمایشگاه تکنولوژی و فناوری جیتکس

اعزام-هیئات-تجاری-به-نمایشگاه-تکنولوژی-و-فناوری-جیتکس
رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: توسعه لبه‌های اقتصادی مولد بخش خصوصی در صنایع مختلف، بویژه حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات، مستلزم معرفی ظرفیت‌ها و همچنین آشنایی با آخرین دستاوردهای جوامع مختلف در بازارهای جهانی است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا»صمد یوسفی اصل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تکنولوژی و فناوری با همه پیچیدگی‌هایش به دنبال آسان کردن انجام کار است. بنابراین آموختن و درک زبان این نوآوری‌ها برای حفظ محیط زیست، ارتقای ویژگی‌های زندگی فردی و اجتماعی و توسعه فضای کسب و کار امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است. 

بیشتر بخوانید

وی افزود: ویژگی‌های بالقوه استان زنجان در حوزه IT و الکترونیک بر کسی پوشیده نیست اما برای تحقق هدف تبدیل این خطه به قطب IT و الکترونیک، نیازمند ایده‌پردازی، الگوبرداری، همفکری و تولید برنامه‌های مشترک و هدفمند است. 

رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: اتاق بازرگانی زنجان با اتکا به وظایف ذاتی و همچنین فراهم ساختن زمینه‌های مناسب برای توسعه در حوزه تکنولوژی و فناوری استان، تلاش می‌کند با اعزام هیات تجاری، در بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی جهان که سالانه در کشور امارات متحده عربی برگزار می‌شود حضوری قوی و مفید داشته باشد. 

یوسفی‌اصل، حضور فعال و موثر بخش خصوصی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی را بسیار سودمند دانست و خاطر نشان کرد: نمایشگاه جیتکس(Gitex Global ) 2023 دبی بزرگترین رویداد منطقه در حوزه پایداری نوآوری فناوری، خدمات و استراتژی‌های ESG است. 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه، که از ۲۴ تا ۲۸ مهر ۱۴۰۲ با عنوان "پیشبرد اهداف کربن‌زدایی با کمک دیجیتالی‌سازی" برگزار خواهد شد را دروازه ورود به جهان ملموس تکنولوژی توصیف کرد و افزود: با دیدن خلاقیت‌های شرکت‌های بزرگ تکنولوژی، ذهن خود را برای رفع چالش‌های محلی و جهانی پرورش می‌دهیم و می‌آموزیم چگونه ویژگی‌های بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم. 

 یوسفی اصل، ضمن تاکید بر اینکه برنامه اعزام هیات تجاری اتاق بازرگانی زنجان به نمایشگاه جیتکس(Gitex Global) 2023 دبی با همکاری سازمان نصر و شرکت‌های فن‌آور برگزار می‌شود، به دیگر ویژگی‌های مهم این نمایشگاه از جمله بهره‌مندی از بزرگ‌ترین فرصت‌های موجود در حوزه اقلیمی، نمایش بهترین نوآوری‌ و فناوری‌ها برای اقدامات اقلیمی، فرصت جهانی سرمایه‌گذاری فناوری سبز، آینده‌ای دیجیتالی و پایدار پیش‌روی کسب وکارها اشاره کرد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر