logo
امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۶
[ شناسه خبر : ۳۲۵۲۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان مطرح شد؛

چشم به روی امکانات چند میلیاردی شهر زنجان بسته‌ایم

چشم-به-روی-امکانات-چند-میلیاردی-شهر-زنجان-بسته‌ایم
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر زنجان گفت: افرادی که در راه‌اندازی پله‌های برقی پل‌های عابر پیاده متولی کار هستند برنامه شاخصی برای فعال بودن این‌ پله‌ها ندارند و گاها ادعای سرقت قطعات را دارند!

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» منصور مرادلو امروز ۴ مهرماه در یک‌صدوچهارمین جلسه شورای اسلامی شهر زنجان با تبریک آغاز سال تحصیلی و آغاز هفته وحدت و تولد پیامبر اکرم(ص) به روایت اهل سنت و شیعه؛ اظهار داشت: امروزه بیش از هر زمان دیگر نیاز است تا وحدتمان را بیش از پیش حفظ نماییم چرا که یکی از اصلی‌ترین راهکارهای دشمن برای ایجاد تفرقه همین از بین بردن وحدت بین اقوام و مذاهب مختلف است.

بیشتر بخوانید

 وی افزود: دو موضوع مهم قابلیت پیگیری توسط شهرداری دارد، نخست بحث ساماندهی پل‌های عابر پیاده است؛ چراکه پله‌های برقی اغلب بدون ارائه خدمات هستند و نمونه آن پل عابر پیاده مقابل فروشگاه رفاه، میدان روزبه است که قابلیت استفاده ندارند. 

وی با بیان اینکه بارها در کمیسیون‌ها بحث این پل‌ها مطرح و بودجه تصویب شده است اما به نظر می‌رسد افرادی که متولی کار هستند برنامه شاخصی برای اجرای این درخواست ندارد، گفت: با اینکه برای احداث این پل‌ها، هزینه‌‌های بالایی صرف شده اما بلا استفاده مانده است و گاها ادعای سرقت قطعات می‌شود و پله‌ها بدون استفاده مانده است‌.

مرادلو با تاکید بر اینکه برای این پله‌های برقی هزینه میلیاردی شده است، تصریح کرد: در امکانات چند میلیاردی را بسته و خود را خلاص کرده‌ایم انگار چنین امکاناتی نیست، خواهشی که داریم این است که برای این موضوعات که میلیارد‌ها هزینه شده است برنامه‌ریزی درستی انجام شود.

وی اذعان کرد: اگر مسئول اجرا و نگهداری پل‌ها و پله‌های برقی معاون عمرانی شهرداری است باید به مسئله ورود یابد چرا که چنین امکانات میلیاردی را راکد کرده‌ایم و انگار چنین طرحی اصلا وجود ندارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر زنجان در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به تصرف معابر توسط فروشگاه‌ها، گفت: چرا باید معابر تصرف شده و برای شهروندان مزاحمت ایجاد کند؟

وی با بیان اینکه نمونه‌های مختلف برای سد معبر در شهر وجود دارد هر چند اقداماتی نیز توسط شهرداری انجام شده است، بیان کرد: امیدواریم با جدیدیت در مقابل افرادی که تصرفاتی را انجام می‌دهند برخورد شود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر