logo
امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۸
[ شناسه خبر : ۳۲۵۱۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیر امور اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در گفتگو با موج‌رسا:

بسته تشویقی برای خریداران کالا برگ در دهک‌ها اعمال می‌شود

بسته-تشویقی-برای-خریداران-کالا-برگ-در-دهک‌ها-اعمال-می‌شود
مدیر امور اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه بر اساس تصمیم دولت و بررسی‌های اولیه، مقرر است در آینده نزدیک آزمون وسع خانوارها بروزرسانی شود گفت: بسته تشویقی برای خریداران کالا برگ در دهک‌های یک تا پنج اعمال می‌شود.

سجاد اجاقلو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» با بیان اینکه شاخص‌های مهم تاثیر گذار بر آزمون وسع و دهک بندی عبارت از دو شاخص عمده اقتصادی و اجتماعی است گفت: زیر شاخص‌های اقتصادی مانند حقوق، خودرو، تراکنش‌های بانکی، سود بانکی و زیرشاخص‌های اجتماعی مانند جنسیت سرپرست خانوار، تعداد اعضای موجود در سن کار در خانواده، بعد خانوار، خانوار دارای عضو معلول و خانوار دارای بیماری خاص جزو اولویت است.

بیشتر بخوانید

وی گفت: با توجه به اطلاعات قدیمی و بروز نشده موجود در پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان و اعتراض برخی افراد به دهک درآمدی خود، دهک‌ها مجددا بررسی و تغییر می‌کنند.

مدیر امور اجتماعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ابراز کرد: بر اساس تصمیم دولت و بررسی‌های اولیه، مقرر است در آینده نزدیک آزمون وسع خانوارها بروزرسانی شود ده و دهک جدید افراد مشخص گردد.

اجاقلو تاکید کرد: با محاسبه و ترکیب مجموعه شاخص‌های بالا، دهک افراد تعیین و مشخص می‌گردد.

وی تصریح کرد: درحال حاضر بر اساس اطلاعات قبلی 5 دهک اول تا پنجم تحت حمایت دولتی می‌توانند با خرید از فروشگاه‌ها در قالب کالابرگ، بسته 120 هزار تومانی دریافت کنند. البته با دهک بندی جدید سر پرست خانوارهای این 5 دهک نیز تغییر خواهند کرد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر