logo
امروز : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۵
[ شناسه خبر : ۳۲۴۲۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 3 دقیقه ]
خطیب نماز جمعه شهرستان طارم:

جنگ روایت‌ها بخشی از جنگ نرم استکبار است

جنگ-روایت‌ها-بخشی-از-جنگ-نرم-استکبار-است
خطیب نماز جمعه شهرستان طارم با بیان اینکه باید توجه داشت امروز 500 پروژه در دستور کار و اتاق جنگ نرم دشمن می‌باشد گفت: جنگ روایت‌ها بخشی از جنگ نرم استکبار است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» حجت‌الاسلام منصوری امام جمعه شهرستان طارم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با بیان اینکه باید نظارت‌های دقیق در فضای مجازی حاکم باشد گفت: از دیگر نکاتی که مقام معظم رهبری بارها تذکر و هشدار داده‌اند عدم مدیریت فضای مجازی در کشور است باید فضای مجازی مدیریت و سازماندهی شود تا خانواده‌ها، جوانان و نوجوانان از محیط فضای مجازی استفاده سالم داشته باشند.

بیشتر بخوانید

وی فزود: امروز در همه دنیا فضای مجازی حاکم بر زندگی انسان‌ها است و دشمنان از طریق فضای مجازی برنامه‌ریزی می‌کنند تا به کشور ضربه وارد کنند.

خطیب نماز جمعه شهرستان طارم عنوان کرد: باید مراقب بود دشمنان و خارج نشینان از صداقت و جوانی جوانان عزیز کشور سو استفاده نکنند و باید خانواده‌ها، دستگاه‌ها در کنار آموزش‌وپرورش باشند.

حجت الاسلام منصوری گفت: دشمن از طریق فضای مجازی آرایش جنگی گرفته و ملت ایران هم باید واکنش مناسبی نسبت به این امر داشته باشند و باید در هر لحظه آماده باشیم.

وی تاکید کرد: خانواده‌ها باید مسئله نظارت در فضای مجازی را جدی گرفته و نقش خانواده در این راستا مهم است و باید آگاه بود که فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و ماهواره چه بلایی بر سر خانواده‌ها بخصوص نسل جدید می‌آورد البته خانواده‌ها روز به روز نسبت به مسائل هوشیارتر می‌شوند.

خطیب نماز جمعه شهرستان طارم تصریح کرد: دشمنان و دست نشانده‌های آن برای 25 شهریورماه برنامه ریزی کرده و فراخوان داده بودند اما دیدیم که کسی به حرف آنها گوش نکرد مردم  در تفریح و زیارتگاه بودند و دشمن عصبانی شده و می‌گفتند که مردم به جای اینکه به خیابان‌ها بیایند به مشهد، قم و شمال رفته‌اند.

حجت الاسلام منصوری ابراز کرد: به مصی علینژاد توسط آمریکایی‌ها گفته شده که اسم و فامیل خود را عوض کنید ما نمی‌توانیم از شما محافظت کنیم افرادی که فریب جبهه دشمن را می‌خورند باید آگاه باشند دشمن زمانی که تاریخ مصرف افرادی مانند مصی علینژاد تمام شود مثل آب دهان بیرون انداخته می‌شوند این سرنوشت افرادی است که شعار زن، زندگی آزادی سر می‌دهند.

وی اضافه کرد: هدف دشمن از جنگ تحمیلی از بین بردن و سقوط انقلاب اسلامی بود که شکست خورد.

خطیب نماز جمعه شهرستان طارم گفت: باید توجه داشت امروز 500 پروژه در دستور کار و اتاق جنگ نرم دشمن می‌باشد که یکی از آنها جنگ روایت‌ها است و جنگ روایت‌ها بخشی از جنگ نرم استکبار است.

حجت الاسلام منصوری ابراز کرد: باید حقیقت دفاع مقدس تبیین شود تا دشمن نتواند اطلاعات غلط به نسل‌های جدید انقلاب دهد.

وی گفت: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس، دانشگاه‌ها و سایر مراکز آموزشی پیشنهادی برای آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها داشته که زنگ گفتگو برای ارتباط مستقیم و چهره به چهره در قالب جلسات گفتگو و محافل پرسش و پاسخ تنظیم شود.

 

 

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر