logo
امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۰۷
[ شناسه خبر : ۳۲۴۱۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی روسیه و اوراسیا؛

زنجان میزبان تجار ۷ کشور خارجی می‌شود

زنجان-میزبان-تجار-۷-کشور-خارجی-می‌شود
همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی روسیه و اوراسیا، زنجان میزبان تجار ۷ کشور خارجی با ۱۰۰ شرکت کننده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» رضا قندیلی امروز ۳۰ شهریور ماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سالن‌های نمایشگاهی نمایشگاه و سیستم کف‌پوش کاسپین به روز‌رسانی شده است، اظهار داشت: خوشبختانه نمایشگاه به روز شده و آماده برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه‌ها است.

بیشتر بخوانید

وی افزود: ۱۸ تا ۲۱ نمایشگاه بین‌المللی روسیه و اوراسیا در زنجان برگزار خواهد شد و مقرر است تا هیئت‌های تجاری از کشور‌های روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، آستاراخان و بلاروس به احتمال بالا از ترکمنستان و کردستان عراق نیز در این نمایشگاه شرکت خواهند داشت.

 روسا و معاونان اتاق بازگانی و تجار کشورهای یاد شده به مدت چهار روز در این استان مستقر خواهند بود.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان با بیان اینکه نمایشگاه صادرات برای اولین بار است که در استان برگزار می‌شود، گفت: هیئتی از معاونان، رئیس اتاق بازرگانی و تجار این کشور‌ها به مدت ۴ روز همان زنجان خواهند بود.

وی تصریح کرد: این فرصت برای اولین بار در جمهوری اسلامی ایران محقق شده است.

وی با بیان اینکه استان زنجان برای اولین بار معین صادرات جمهوری اسلامی ایران و روسیه و کشور‌های اوراسیا ملزم به برگزاری این نمایشگاه شده است.

  قندیلی بیان کرد: از سراسر کشور شرکت‌کنندگان شرکت می‌کنند و قطعا یکی از زمینه‌های حضور هیئت تجاری که قریب به ۱۰۰ نفر خواهند شد بازید از مناطق شهری و گردشگری، صنعتی و تجاری استان را خواهند داشت.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر