logo
امروز : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۷
[ شناسه خبر : ۳۲۳۸۱ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

هدف دشمن تصویر سازی غلط علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است

هدف-دشمن-تصویر-سازی-غلط-علیه-نظام-مقدس-جمهوری-اسلامی-است
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان آمریکا به دنبال سلطه بر جهان است گفت: هدف اصلی دشمن تصویر سازی غلط برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان با بیان اینکه از اتفاقات و حوادث سال گذشته پیروزمندانه عبور کردیم و حوادثی که دشمن به آن امید بسته بود پوج از آب درآمد گفت: دشمن امروز به این نتیجه رسیده است که جمهوری اسلامی ایران شکست ناپذیر است. 

بیشتر بخوانید

وی افزود: دشمن در حال تصویرسازی غلط علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هدف اصلی دشمن ایجاد ناامیدی در جوانان و نوجوانان است. 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، نیازمند اقدامات خاص خود است، لذا حکومت باید میدان‌داری کرده و از همه ظرفیت‌ها برای جهاد تبیین استفاده کند. 

سردار جوانی گفت: دشمن با همه امکانات در صدد ناامید کردن جامعه نسبت به روند امور است و مقابله با این اقدام دشمن باید در دستور کار قرار گیرد. 

وی تاکید کرد: هدف اصلی از جنگ شناختی همان جنگی برای تصرف مغزها و قلب‌ها است که موفقیت دشمن در این حوزه نتیجه رصد ما توسط دشمن، استفاده از ابزار علوم شناختی و ابزار هنر در این امور است. 

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: بسیاری از جوانان و نوجوانان که در اغتشاشات سال گذشته حضور داشتند ناآگاهانه فریب دشمن را خورده و از کارهای خود پشیمان بودند. سال گذشته دشمن در جریان اغتشاشات برنامه‌ریزی‌های متنوعی برای کشور داشتند که با حضور همیشه در صحنه مردم و راهنمایی و فرمایشات مقام معظم رهبری تحقق نیافت.  

سردار جوانی گفت: در طول ۴۵ سال که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد دشمن هرسری با ترفندهای تازه وارد میدان شده است و این نیاز به آگاهی دارد. دشمن به خوبی آگاه است که مردم ما یک سد فولادی در برابر هجمه‌های خالی آنها است. 

وی ابراز کرد: آمریکا اگر می‌توانست به ایران حمله کند به کشورهایی مانند فلسطین، لبنان، افغانستان، عراق و سوریه حمله نمی‌کرد دید که کاری از پیش نمی‌برد به این کشورها حمله کرد. 

سردار جوانی گفت: با نگاهی به ۴۵ سال گذشته به وضوح می‌توان یافت ملت ایران ۴۵ سال است که در میدان جهاد است و اولین شرط میدان‌داری جهاد همان حس مجاهدت است‌.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر