logo
امروز : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۹
[ شناسه خبر : ۳۲۳۶۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان:

ارسال کد رهگیری به داوطلبانی که از صحت سنجی مدارک، بدون نقص عبور کردند

ارسال-کد-رهگیری-به-داوطلبانی-که-از-صحت-سنجی-مدارک،-بدون-نقص-عبور-کردند
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان گفت: داوطلبانی که برای حضور در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش ثبت نام کردند برای مشاهده نتیجه استعلام مدارک از مراجع صادر کننده گواهی، مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استان زنجان، ابوالفصل رفیعی با بیان اینکه داوطلبانی که برای حضور در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش ثبت نام کردند برای مشاهده نتیجه استعلام مدارک از مراجع صادر کننده گواهی، از امروز تا ۲ مهر ماه از ساعت ۸ الی ۱۸ به آدرس keshvar.moi.ir مراجعه کنند افزود: متقاضیانی که تاییدیه مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوطه صادر شده باشد، برای ثبت نام الکترونیکی نهایی (با استفاده از شناسه رهگیری ارسالی به تلفن همراه داوطلب) از تاریخ ۲۷ مهر ماه تا سوم آبان به مدت هفت روز مجاز هستند.

بیشتر بخوانید

وی گفت: متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجعی مورد تایید قرار نگرفته باشد، می‌توانند اعتراض خود را تا دوم مهر ماه ثبت و مدارک لازم را در درگاه مذکور بارگذاری کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با بیان اینکه ۷۶۰ نفر از حوزه‌های انتخابیه استان زنجان در این مرحله پیش ثبت نام کرده‌اند، گفت: این این آمار سه و نیم برابر داوطلبان انتخابات دور یازدهم است.

رفیعی گفت: از این تعداد ثبت نام کننده، ۶۵۹ نفر را آقایان و ۱۰۱ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر