logo
امروز : شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۴
[ شناسه خبر : ۳۲۳۳۹ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور:

استان زنجان در حوزه صنعتی جزو استان‌های برتر است

استان-زنجان-در-حوزه-صنعتی-جزو-استان‌های-برتر-است
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: یکی از ظرفیت‌های اصلی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور رفع موانع تولید از واحد‌های صنعتی بوده که با کمک و همدلی مسئولان وضعیت خوبی در این استان حاکم است.

حمیدرضا الله بهداشتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» گفت: ما در مأموریت یک روزه خود به استان زنجان، برنامه‌های حوزه اقتصادی را دستور کار خود داشتیم، با زحمت و تلاش مسئولین بسیج کارگری استان و دستگاه‌های مربوطه، فرمانده سپاه استان که با یک کار جمعی در حوزه اقتصاد مقاومتی کار بسیار خوبی انجام شده است و شعار سال یعنی مهار تورم و رونق تولید در این استان محقق شده است.

بیشتر بخوانید

وی تصریح کرد: در این استان مقرر شده که واحد‌های صنعتی که در حوزه اقتصاد مقاومتی بیشترین تاب‌آوری را دارند طبق شاخص‌ها و سنجش‌ها مورد ارزیابی قرار گیرند و واحدها شناسایی شده و واحد‌های الگوی برتر به سایر واحدها معرفی شوند.

الله‌بداشتی افزود: واحدها در بحث خرد و اِسِمی به متوسط و واحد‌های صنعتی بزرگ دسته‌بندی می‌شوند که در سطح استانی و ملی به این واحد‌های منتخب نشان اهدا خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: یکی از ظرفیت‌های اصلی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور رفع موانع تولید از واحد‌های صنعتی است که با کمک و همدلی مسئولان استان زنجان الحمدالله وضعیت خوبی در این استان حاکم است و استان زنجان را استانی بالنده و موفق دیدیم.

وی با بیان اینکه به نیروی انسانی در بحث معیشت، سلامت و بیمه تأمین اجتماعی توجه ویژه‌ای می‌شود، گفت: همکاران اداره کل و رفاه کار امور اجتماعی تلاش می‌کنند وضعیت رفاهی کارگران بهتر و سفره کارگران پررنگ‌تر شود و کارگران مهمترین منابع انسانی ما هستند و باید توجه ویژه‌ای به آنها شود تا بهره‌وری افزایش یابد.

این مسئول افزود: در یک واحد تولیدی در ابهر که در حوزه سلولزی فعالیت دارد الحمدالله از تکنولوژی خوب و جوانان تحصیل کرده دانشگاهی استفاده شده است که سبب ارزآوری و عدم خروج ارز از کشور شده و باعث تثبیت و توسعه اشتغال پایدار شده است و به نوعی به فرزندآوری و ایجاد خانه پایدار کمک فراوانی کرده است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر