ساعت :  ۱۳:۳۱ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ شناسه خبر : ۳۲۰۸
با برگزاری مراسم اختتامیه،
21 برگزیده جشنواره ابوذر زنجان معرفی شدند/ خبرنگار موج رسا رتبه دوم جشنواره ابوذر را کسب کرد

با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،21 برگزیده جشنواره ابوذر رسانه ای استان زنجان معرفی شدند.

به گزارش موج رسا; سومین دوره جشنواره رسانه ای ابوذر در زنجان از ماه ها پیش فعالیت خود را آغاز کرده بود و امروز با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

در بخش اقتصاد مقاومتی به ترتیب سکینه محمدی،سارا خدا کرمی و مینا افشاری اول تا سوم شدند.

در بخش امر به معروف و نهی از منکر نیز کبری اسلامی،زهرا رسولی و زهرا مقدمی به ترتیب رتبه ها اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در بخش سبک زندگی نیز نازخند صبحی،پیمان بیگدلی و فاطمه هادیلو رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

در حوزه امنیت اجتماعی نیز سجاد کریمی،یوسف قزلباش و فائزه تقی لو و در حوزه فرهنگ و هنر نیز صغری بنابی،ملکناز نجفی و حمید محمدی رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

گفتنی است؛در بخش اقتدار ملی و سرمایه های اجتماعی احمد بیگدلی،آذر عباسی و بهروز حسینی و در موضوعات آزاد نیز سعید مالکی،مهدی مرادی و حمدالله مرادی نیز رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

حوزه ایثار و شهادت نیز بدون اولویت قنبر رسولی از خبرگزاری فارس،مریم محمدی و مهدی کریمی از واحد خبر صدا و سیمای مرکز زنجان تجلیل شدند.

رضا رحیم پور نیز در این مراسم اظهار داشت: نقش رسانه ها در مدیریت جامعه و توجیه دولتمردان غیر قابل انکار است.

وی ادامه داد: در دکترین ارتباطات رسانه ها به عنوان رکن و قدرت چهارم دموکراسی محسوب می شود.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر 220 خبرنگار استان زنجان دارای کارت خبرنگاری هستند.

رحیم رنج سنی خبرنگاران استان زنجان را بین 25 تا 35 عنوان کرد و گفت: 75 درصد اصحاب رسانه استان را بانوان تشکیل می دهند.

رحیم پور برضرورت توجه به جایگاه خبری خبرنگاران تاکید کرد و گفت: در استان زنجان تشکل خبرنگاران با عنوان انجمن صنفی خبرنگاران تشکیل شده است تا این قشر ساندهی شوند.

وی گفت: امروزه انجمن خبرنگاران استان تنها تشکل رسانه ای دارای نشانه ملی است و با هدف ترسیم خط و مشی حرفه ای به منظور توسعه استان، پیگیری بیمه، مسکن، آموزش های ضمن خدمت تشکیل شده است.

رئیس انجمن صنفی خبرنگاران استان زنجان بیان داشت: بسیاری از خبرنگاران استان زنجان به صورت حق التحریری به کار گرفته می شوند.

رحیم پور با بیان اینکه خبرنگاران در سختی کار و پرداخت سهم بیمه با مشکلاتی مواجه هستند، افزود: حق بیمه کارفرمایان نیز در ارائه با مشکلاتی مواجه است.

وی گفت: تخصیص و توزیع یارانه مطبوعات عادلانه نبوده و شهرستان ها از این یارانه ها محروم هستند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
4 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات