logo
امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۷
[ شناسه خبر : ۳۲۰۰۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان:

مشارکت 7 میلیارد ریالی زنجانی‌ها در پویش "مرهم زائر" ویژه اربعین حسینی

مشارکت-7-میلیارد-ریالی-زنجانی‌ها-در-پویش-"مرهم-زائر"-ویژه-اربعین-حسینی
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مشارکت هفت میلیارد ریالی مردم نوعدوست و خیر این استان در پویش "مرهم زائر" ویژه اربعین حسینی، با هدف تامین بخشی از اقلام دارویی ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» حکمت‌اله هاشمی امروز ۵ شهریور ماه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پویش مرهم زائر با هدف تامین بخشی از اقلام دارویی مورد نیاز مراسم و فعالیت‌های بشردوستانه هلال‌احمر از محل کمک‌های مردمی و مسئولیت اجتماعی شرکت ها در استان راه‌اندازی شد.

بیشتر بخوانید

وی خاطرنشان کرد: سالانه با آغاز مراسم عزاداری سالار شهیدان به ویژه در زمان اربعین، پویش تامین دارو و تجهیزات پزشکی برای زائران اربعین حسینی توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمرکشور اجرا می‌شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این پویش علاقمندان می‌توانند در توان خود در تامین دارو و تجهیزات پزشکی برای زائران اربعین حسینی سهمی داشته و کمک کنند.

هاشمی اظهارداشت: سالانه دارو و خدمات پزشکی برای زائران اربعین حسینی (ع) در کشور عراق توسط جمعیت هلال احمر تامین می‌شود.

وی یادآوری کرد: امسال نیز مردم نوعدوست و نیکوکار این استان 325 قلم دارو به ارزش هفت میلیارد ریال در قالب پویش "مرهم زائر" به هلال احمر استان در شهرستان های زنجان، ابهر، خرم دره، خدابنده، طارم، ماهنشان و ایجرود اهدا کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بخشی از داروهای اهدایی برای استفاده زائران اربعین حسینی به درمانگاه تخصصی سطح 2 هلال احمر این استان در مسیر نجف به کربلا عمود 666 و بخشی دیگر نیز به موکب جهادی شهید مهدی زین‌الدین در سامرا ارسال شد.

هاشمی ادامه داد: همه این داروها با تاریخ مصرف بالای سه ماه و غیریخچالی بود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر